تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
نظارت دقیق و کنترل پروژه های بازسازی در عتبات عالیات
تاکید رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بر ملزم بودن ستاد بر نظارت دقیق و کنترل پروژه ها
« خبر فعالیت ها »             1392/6/8 *** 12:23:9             تعداد بازدید: 1224
نظارت دقیق و کنترل پروژه های بازسازی در عتبات عالیات
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با تأکید بر ملزم بودن ستاد بر نظارت دقیق و کنترل پروژه ها گفت: در همین راستا به تاسیس مجموعه ای ویژه جهت این امر و حمایت جدی از آن اهتمام داریم.
 

به گزارش خبرگزاری مهر ، جلسه شورای سیاستگذاری ستاد عتبات با حضور حجت الاسلام محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف، تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، قمی مشاور بین الملل مقام معظم رهبری، پلارک رئیس ستاد و اعضای شورای سیاستگذاری و تنی چند از معاونین ستاد بازسازی و سازمان اوقاف تشکیل شد.

نمایندگان رهبری در شورای سیاستگذاری با اظهار رضایت از روند بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه، کار در مسیر ترویج فرهنگ اسلامی و شیعی را عبادت و سعادتی از جانب خداوند و اهل بیت علیهم السلام دانسته که بر بندگان خاصش ارزانی شده است.

در این جلسه پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با تأکید بر ملزم بودن ستاد بر نظارت دقیق و کنترل پروژه ها گفت: در همین راستا ما به تاسیس مجموعه ای ویژه جهت این امر و حمایت جدی از آن اهتمام داریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف که چندی پیش از پروژه های ستاد در عتبات دیدن کرده بودند سوالاتی را در مورد بیمارستان امام سجاد(ع) مطرح و مسئول پروژه فوق توضیحاتی را ارائه کرد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین تقوی رئیس شورای سیاستگذرای ائمه جمعه با عظیم خواندن پروژه هایی نظیر صحن حضرت زهرا(س) اظهار داشت: امروز همه چشم ها به ما دوخته شده و بحمدالله حضور متخصصین ایرانی در اعتاب حضور موثر بوده است.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها