تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
*اتمام اسکلت صحن حضرت زهرا(س) تا اواخر فروردین 93
ساخت این صحن را طبق برنامه‌ریزی جلو رفتیم و خوشبختانه از قرار 24 ماهه که قرار بود اسکلت سه طبقه صحن به پایان برسد ......
« خبر فعالیت ها »             1392/7/5 *** 21:59:9             تعداد بازدید: 1290

*اتمام اسکلت صحن حضرت زهرا(س) تا اواخر فروردین 93

حسن پلارک در خصوص صحن حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها در حرم امیرالمومنین علیه‌السلام اظهار داشت:‌ ساخت این صحن را طبق برنامه‌ریزی جلو رفتیم و خوشبختانه از قرار 24 ماهه که قرار بود اسکلت سه طبقه صحن به پایان برسد 45 روز تاخیر داریم که آن هم پیمانکاران قول دادند جبران کنند.

وی افزود: پایان اسفندماه زمان‌بندی برای اتمام اسکلت صحن حضرت زهرا سلام‌الله علیها بود که با وجود این تاخیر 45 روزه به نظر می‌رسد پایان فروردین‌ماه ساخت اسکلت صحن به پایان خواهد رسید و البته به طور همزمان بخشی از فاز 2 که در 24 ماه بعدی قرار دارد را نیز انجام دادیم.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در ادامه با بیان اینکه همزمان با ساخت اسکلت صحن، اقداماتی مانند دیوارکشی و تاسیسات را نیز آغاز کردیم تصریح کرد: در کل خوشبختانه پروژه به خوبی پیش می‌رود و هیچ مشکلی هم نداریم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر از نظر پروژه زمان‌بندی، در 50 درصدی کار هستیم یعنی اگر گفتیم 4 سال کل پروژه به پایان می‌رسد قرار بود 2 سال را روی اسکلت و 2 سال را برای بقیه کارها در نظر بگیریم اما از نظر هزینه‌ای باید گفت که الان روی 30 درصد هستیم و 70 درصد هزینه‌ها مانده است.

پلارک یادآور شد: از این به بعد هزینه‌های عمده ما تازه آغاز می‌شود؛ هزینه‌هایی مانند تاسیسات، برق، تزئینات و معماری که مخصوصاً می‌خواهیم معماری اسلامی انجام دهیم که با این وجود از مردم می‌خواهیم که عنایت بیشتری داشته باشند.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها