تماس با ما     درباره ما

چهار شنبه - 1398/5/30
نسخه چاپی
محور اصلی کارها اعتماد مردم به ستاد است
نشست مسئولین ستاد بازسازی عتبات مرکز با مسئولین ستاد استان البرز برگزار شد.
« خبر فعالیت ها »             1392/7/6 *** 20:29:19             تعداد بازدید: 1404

نشست مسئولین ستاد بازسازی عتبات مرکز با مسئولین ستاد استان البرز برگزار شد.

روز چهارشنبه 3/7/92 جلسه ای  با حضور آقایان گودرزی معاونت اجرایی ستاد مرکز،عباسی فر معاونت روابط عمومی و فرهنگی، افضلی معاونت بازرسی  آن ستاد و نیز مسئولین ستاد استان البرز و همچنین روًسای ستادهای شهرستانهای کرج ساوجبلاغ و نظرآباد برگزار گردید .

در این جلسه مسئولین ستادهای شهرستانها گزارشی ازروند کارها و فعالیت های سه ماهه اول سال 92 حوزه شهرستان را ارائه کردند.

معاونت ستاد مرکز در این جلسه ضمن تشکر از همه دست اند کاران ستاد استان البرز از جایگاه این استان و پتانسیل های اقتصادی، صنعتی و توریستی یاد کردند و خواستار استفاده از تمام این ظرفیت ها شدند ایشان همچنین بیان داشتند محور اصلی کارها اعتماد مردم به ستاد است چون هیچ کس حق اجتهاد شخصی ندارد و هر چه اهداء می شود در جای خودش هزینه خواهد شد.

همچنین در این جلسه معاونت روابط عمومی و فرهنگی ستاد مرکز با اشاره به فعالیت خادمین ستاد ، اظهار داشتند کالای ما عشق است و ما تاجر دیوانه ایم و ماه محرم فرصت خوبی برای بیان فعالیت های ستاد می باشد.

مهمان ویژه این جلسه ، مادر شهید ایرج خرم جاه بود که به گفته این مادر قهرمان ، شهید عزیز، در آن هنگام 14 سال بیشتر نداشت وبا دستکاری در شناسنامه اش به جبهه اعزام شده بود ودر گروه غواصی فعالیت داشت وهمرزمانش به او لقب "اردک دریا" داده بودند و پیکر ایشان که به جای آزاده سرافراز جعفر زمردیان در همدان دفن شده بود که در برنامه ماه عسل شبکه 3 در تاریخ 28/5/92 پخش شده قبرمطهرش مشخص گردید.

با سخنان این مادر فضای جلسه  حال و هوای خاصی پیدا کرد و گویا یکی از ماٌموریت های این شهید معنویت بخشیدن هر چه بیشتربه  جلسه پیگیری پروژه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر (ع) بوده است.

در ادامه ریاست ستاد استان ،دستور فرمودند ترتیب اعزام مادر و یکی از بستگان این شهید به کربلای معلی فراهم شود .

مادر شهید خرم جاه

در همین تاریخ ،جلسه مناقصه انتخاب پیمانکار خاتم کاری داخل ضریح حبیب بن مظاهر درمحل کارگاه ساخت آن ضریح مقدس  با حضور مسئولین ستاد مرکز و استان و مدیر پروژه و دکتر اسکندر پور طراح وناظر عالی این پروژه معنوی نیز برگزار و برنده مناقصه از بین چند پیشنهاد مشخص گردید .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها