تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
گزارش همایش هم نوا با زینب کبری (س) بزرگ پیام آور عاشورا
دومین همایش هم نوا با زینب کبری (س) با حضور صدها نفر از عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) در محل ساخت ضریح حبیب ابن مظاهر (ع) امروز (12/8/92) برگزار شد.
« خبر فعالیت ها »             1392/8/12 *** 21:31:15             تعداد بازدید: 1299

 دومین همایش هم نوا با زینب کبری (س)  با حضور صدها نفر از عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع)  در محل ساخت ضریح حبیب ابن مظاهر (ع) امروز (12/8/92) برگزار شد.

   حجت الاسلام و المسلمین سید نور ا... حسینی متولی رئیس ستاد بازسازی استان البرز پس از خیر مقدم به حاضرین و تشکر از حضورشان در خصوص حضور زنان در عرصه زندگی سخنانی ایراد فرمودند و تاکید کردند که حضرت زینب (س) باید الگوی تمامی بانوان باشند.

   در ادامه سخنران مراسم حجت الاسلام و المسلمین میلانی نژاد با تأکید به اهمیت بازسازی عتبات عالیات و اینکه این امر از زمان خود ائمه هم صورت می گرفته و احادیثی در رابطه با اهمیت و ثواب اخروی این امر آمده است افزودند: آن هدیه ای ارزشمند است که صادقانه و مخلصانه باشد.

ایشان در رابطه با تبلیغات سوء وهابیون علیه شیعه و این که این امر را شرک می خوانند فرمودند :  وهابیون هر ساله برای کوه های صفا و مروه هزینه می کنند و میگویند اینها از شعائر الهی و مقدسات اسلام است و باید زنده نگه داشته شود . ما هم می گوییم اگر در مکه خانه خدا قرار دارد در کربلا خون خدا ریخته شد . حضرت رسول اکرم (ص) می فرمایند: هر کس امام حسین (ع) را زیارت کند مانند کسی است که خدا را در عرش ملاقات کرده. احیای حرم امیرالمؤمنین علی (ع) یعنی احیای عدالت ، احیای ایمان ، احیای قرآن .

  حاجیه خانم میرزاپور مسئول امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز پس از خیر مقدم و تشکر از حاضرین گزارشی از فعالیت های انجام شده در عتبات مقدسه ارائه نمودند .

  در پایان مراسم به قید قرعه به سه نفر از حاضرین نگین انگشتری از سنگ قدیمی حرم امام حسین (ع) و به یک نفر سفر به کربلای معلی اهدا شد.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها