تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
دیدار عتباتی ها
مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات و سازمان حج و زیارت استان البرزدیدار کردند .
« خبر فعالیت ها »             1393/1/31 *** 17:57:26             تعداد بازدید: 1185

مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات و سازمان حج و زیارت "استان البرز" دیدار کردند .

همزمان با سالروز میلاد فرخنده بزرگ بانوی جهان و اسلام حضرت صد یقه کبری (س) ، حجت الاسلام حسینی متولی رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرز به همراه تنی چند از مدیران این ستاد با آقای حسینی مدیرکل محترم ومسئولین حج و زیارت استان البرز دیدار داشتند .

دراین جلسه معنوی، در مورد راهکارهای تعامل و هماهنگی بیش از پیش این دونهاد، بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

مقرر شد به زودی مسئولین "ستاد بازسازی عتبات "و "حج و زیارت استان "، با مسئولین آژانسهای حج وزیارت  سراسر استان البرزجلسه مشترکی داشته باشند و هماهنگی های لازم در باره نحوه مشارکت بهتر برای بازسازی اعتاب مقدسه توسط زائرین کربلا به عمل آید و در مرحله ی بعد ، جلسه ای به همین عنوان ،با مدیران کاروانهای عتبات عالیات برگزار شود .

آقای حسینی مدیر کل محترم حج و زیارت استان البرز فرمودند چون در یافت هرگونه مبلغی از زائرین حین سفر به عتبات عالیات ممنوع میباشد ، فلذا برای این امر مقدس(مشارکت در ساخت حرمها ) مجوز لازم اخذ گردیده وطی بخشنامه ای به مدیران کاروانها اعلام خواهد شد .

و زائرین گرامی در طول سفر از طریق پخش CDهایی که نوسط ستا بازسازی تهیه شده با اهداف و عملکرد این ستاد آشنا و در صورت تمایل ، هدایا و نذورات خویش را در قبال  دریافت قبوض معتبر،به مدیران کاروانها تقدیم  مینمایند ، تا پس از برگشت ، به حساب ستاد بازسازی عتبات واریز گردد.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها