تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
ستاد عتبات عالیات استان البرز با کارنامه ای درخشان
ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب استان تهران که امروز ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز است ، اولین ستاد بعد از مرکز بود که تشکیل شد
« خبر فعالیت ها »             1393/2/13 *** 19:59:55             تعداد بازدید: 1102


ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب استان تهران که امروز ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز است ، اولین ستاد بعد از مرکز بود که تشکیل شد و با کارنامه درخشانی که در بازسازی داشت مفتخر به ساخت ضریح مطهر حبیب بن مظاهر(ع) شد.

.


سرویس استانی«هادیان البرز» ستاد بازسازی عتبات عالیات غرب استان تهران که امروز ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز است ، اولین ستاد بعد از مرکز بود که تشکیل شد و  با کارنامه درخشانی که در بازسازی داشت مفتخر به ساخت ضریح مطهر حبیب بن مظاهر(ع) شد.

 


در قسمت دوم گزارش خود ، ادامه گفتگوی خود را با جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز پی میگیریم.
سید حسن حسینی با اشاره به هجمه شدید سالهای اخیر دشمنان برعلیه شیعیان در جهان گفت : اینکه اکنون جان و مال و  آثار متبرکه شیعیان در جهان مورد هجوم و تخریب دون صفتانه قرار میگیرد ، اوج کینه توزی های دشمنان اهل بیت را میرساند و این وظیفه ما دوستداران خاندان آل رسول و ایرانیان به عنوان ساکنان مهد شیعه در جهان است تا ، برای حفظ این آثار و فرهنگ شیعه بکوشیم.


وی افزود : اگر ایران اسلامی با مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت خود در این مقوله وارد نشده و برای ساخت این آثار دست به کار نشوند چه بسا برخی از کشورها با اهداف دیگر به این کار دست زده و مسائل به شکل دیگری نمود پیدا خواهد کرد.
وی با بیان اینکه آرزو میکنیم تا روزی بتوانیم ضریح مقدس فاطمه زهرا (س) و سایر ائمه بقیع را برای عاشقان ایشان بسازیم ، اظهار داشت : همکاری های بی نظیری از سوی تمام اقشار برای بازسازی ها دیده میشود و همگان از کارگر ساده تا سایر متخصصان ، از جان و دل در این امر کوشش کرده اند.
 جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در ادامه سخنان خود در خصوص مشخصات ظاهری ضریح مقدس حبیب ابن مظاهر (ع) گفت : این ضریح دارای ۹ پنجره و یک درب ورودی است و از اقلام با ارزشی که در آن بکار خواهد رفت بیش از یک تن و یکصد کیلو نقره است و میزان طلای پیش بینی شده برای بکار گرفته شدن در آن حدود ۵ کیلو خواهد بود.