تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
جلسه با اصحاب علم و دانش
جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات با مسئولین آموزش و پرورش شهرستان کرج
« خبر فعالیت ها »             1393/3/31 *** 22:18:15             تعداد بازدید: 1134

طبق برنامه ریزی های قبلی ، مسئولین ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرز و شهرستان کرج در نشستی بسیار صمیمی با مدیران آموزش و پرورش استان البرز و نواحی چهار گانه این نهاد در شهرستان کرج  شرکت نمودند .

ابتدا آقای سید حسن حسینی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه و خوشامدگویی به شرکت کنندگان گرامی ، خلاصه ای از عملکرد ستادبازسازی را برشمردند .

سپس اقای محمدی مسئول کارگروه آموزش و پرورش ستاد کرج ، هدف اصلی از این جلسه را تقدیر و تشکر از مسئولین آموزش و پرورش و بررسی نقاط ضعف و قوت اجرای " طرح یاوران حسینی " که در دوسال گذشته انجام شد و توضیحاتی در مورد تهیه " شیوه نامه ی اجرای طرح "فوق برای سالهای آینده ارائه نمودند .

 آقای پیری نماینده آموزش و پرورش استان البرز ، در ادامه جلسه بیاناتی در مورد هماهنگی های قبلی و تعامل بسیار خوب و مثبت با ستادکرج ، فرمودند کسر از حقوق همکاران و واریز هردو یا سه ماه یکبار به حساب ستادبازسازی کرج به قوت ادامه دارد و انشاءالله سعی میکنیم علاقمندان بیشتری را در این مورد مشارکت دهیم .

"طرح یاوران حسینی " چه در هشتم محرم بصورت سراسری و چه در مناطق چهارگانه کرج و مدارس مختلف نیز با زیبایی و اهمیت بالایی هرساله اجرا میگردد . انشاء الله ترتیبی اتخاذ گردد تا این طرح معنوی در سایر شهرستانهای استان همانند کرج برگزار گردد .

آقای حجر گشت نیز فرمودند ما نیز شیوه نامه ای برای اجرای " طرح یاوران حسینی " تهیه کرده ایم که انشا ءالله با بررسی وتطابق دو پیشنویس این شیوه نامه ، طرحی جامع و مستحکم تهیه گردد .

در ادامه این همایش معنوی ، مدیران   و نمایندگان نواحی چهارگانه  نظرات و پیشنهادهای ارزنده ای در مورد مسایل مطروحه بیان فرمودند و

قرار شد انشاءالله " طرح یاوران حسینی "در سایر شهرستانهای استان نیز از امسال اجرا گردد . و مدیران محترم آموزش و پرورش ترتیبی اتخاد فرمایند تا دانش آموزان و معلمان وکادر اداری این نهاد مقدس هر چه بیشتر و زود تر از مراحل ساخت ضریح حبیب بن مظاهر دیدن نمایند و ضمن زیارت ضریح مطهر، با این سر دار پیر و شجاع لشکر حضرت سیدالشهدا آشنایی و انس بیشتری داشته باشند .

در انتها ،از طرف ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج از چند تن از مسئولین ونمایندگان نواحی چهارگانه آموزش و پرورش کرج و آقای پیری ،بااهدای هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد .

 


 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها