تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
آمار يک مرکزحقوقي از شمارحملات صهیونیست‌ها
ارتش رژیم صهیونیستی از ابتدای حمله به نوار غزه بیش از 40 هزار حمله هوایی ، زمینی و دریایی به این منطقه انجام داده است
« خبر فعالیت ها »             1393/5/8 *** 22:14:55             تعداد بازدید: 1158

آمار يک مرکزحقوقي از شمارحملات صهیونیست‌ها

ارتش رژیم صهیونیستی از ابتدای حمله به نوار غزه بیش از 40 هزار حمله هوایی ، زمینی و دریایی به این منطقه انجام داده است و بیشتر قربانیان را کودکان، زنان و سالخوردگان و دیگر غیر نظامیان تشکیل می دهند.
به گزارش پایگاه اینترنتی خبری فلسطین آن لاین، مرکز حقوق بشر کشورهای اروپایی و مدیترانه ای چهارشنبه در بیانیه ای خسارات وارده به نوار غزه را حدود 900 میلیون دلار ارزیابی کرده است.

این مرکز اعلام کرده است ارتش صهیونیستی 56 خانواده فلسطینی را در نوار غزه قتل عام کرده است که یا همه اعضای این خانواده ها یا شمار زیادی از آنان کشته شدند و حدود 250 خانواده نیز هدف حمله قرار گرفته اند.

بیش از 214 هزار و پانصد فلسطینی نیز بی خانمان شده اند و نیمی از آوارگان به مدارس وابسته به سازمان ملل در سراسر نوار غزه پناهنده شده اند.

این مرکز تصریح کرد ارتش اشغالگر اسرائیل حملات خود را در چند روز گذشته علیه غیر نظامیان تشدید کرده است.
 
 

 

تعداد نظرات: 1
کاربر: مرتضی *** تاریخ و ساعت: 1393/5/10 *** 18:51:40

درودبرغزه قهرمان ومقاوم،درودبررزمندگان مقاومت،درودبرشیرزنان و کودکان غزه ،مرگ برشیطان بزرگ آمریکا،مرگ برمجسمه شیطان اسرائیل کودک کش،ننگ برسران کشورهای عربی که همچنان درمقابل جنایات شیطان بزرگ ومجسمه شیطان سکوت می کنندولی هزینه به زانودرآوردن رزمندگان حماس رامی پردازند، درودبرفرمانده دلاورگردانهای عزالدین قسام ودرودبرفرمانده شجاع سپاه قدس ایران که با بیانیه های خودشان خواب رابرچشمان صهیونیستها حرام کردندوشروع تحولی رادرجنگ غزه رقم زدند.مردم همت کنندوهرچه سریعتررزمندگان کرانه باختری را مسلح نمایندکه صبح ظفروپیروزی نزدیک است ان شاء الله .


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها