تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
صحن حضرت زهرا(س)
پیشرفت 95 درصدی بخش سازه صحن حضرت زهرا(س) در قسمت زیارتی
« خبر فعالیت ها »             1393/5/27 *** 9:20:42             تعداد بازدید: 1160
مسئول امور استانهای ستاد بازسازی عتبات عالیات در ارومیه از پیشرفت 95 درصدی بخش سازه صحن حضرت زهرا (س) در قسمت زیارتی خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، عباس قطب الدین در این باره اظهار داشت: با توجه به اینکه بازسازی حرمهای مطهر در سامرا ، کاظمین ،کربلا و نجف شامل سنگکاری، آینه کاری و بازسازی سنگ فرشها، دربها، ایوانها و کتیبه ها پایان یافته است، تمرکز فعالیتهای ستاد بر روی طرح های توسعه ای است.

وی افزود: صحن حضرت زهرا (س) در نجف اشرف با 220 هزار متر مربع زیر بنا بیش از 95 درصد پیشرفت در بخش سازه قسمت زیارتی با سرعت در حال ساخت است و صحن عقیله بنی هاشم در کربلای معلی با 12 هزار متر مربع زیربنا در دستور کار قرار دارند.

مسئول امور استانهای ستاد با اشاره به طرح های خدماتی ستاد در خارج از حرمهای ائمه معصوم گفت: در کربلای معلی ساخت یک بیمارستان 120 تختخوابی پایان یافته است که با خرید تجهیزات مورد نیاز به زودی مورد استفاده مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت.

آقای قطب الدینی با اشاره به اینکه ایرانیان از طرح بازسازی عتبات عالیات استقبال خوبی کرده اند افزود : اطلاع رسانی از فعالیتهای عمرانی و فرهنگ سازی مناسب درخصوص چگونگی جذب نذورات مردمی از برنامه های مهم ستاد بازسازی عتبات عالیات است.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها