تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
حاجات تان را از درگاه ائمه بخواهید و مطمئن باشید
حاج خانم اظهری بانویی نیکوکار که 6 عدد تابلو فرش به حرمهای ائمه اطهار هدیه کرده است .
« خبر فعالیت ها »             1393/5/29 *** 22:0:41             تعداد بازدید: 1087

حاج خانم اظهری بانویی نیکوکار که 6 عدد تابلو فرش به حرمهای ائمه اطهار هدیه کرده است .

ایشان با خلوص نیت و خیلی ساده و بی پیرایه از این هدیه های خویش سخن میگوید . قسمتهایی از گفتگوی ایشان با مسئول امور بانوان ستادبازسازی عتبات عالیات کرج را در ذیل تقدیم مینماییم.

*  -  نزدیک   سالروزمیلاد باسعادت امام جواد (ع) بود که تصمیم گرفتم به زیارت آن امام همام بروم . از ایران هدیه ای به همین مناسبت برای آن حضرت تهیه کردم و به زیارت ایشان شتافتم . بله یک تابلو فرش با مضمون آیه شریف " و اِن یَکاد" را تقدیم آن ستاره آسمان ولایت و امامت نمودم .

*  - میدانم که امام رضا (ع) فرزند بزرگوارشان امام جواد (ع) را خیلی دوست دارند .بنا براین تصمیم گرفتم برای این پدر گرامی نیز هدیه ای تهیه کرده و تقدیم نمایم  لذا راهی مشهد مقدس شدم و به شرف پای بوسی آن امام عظیم الشان نائل آمدم و به حرم مطهر ایشان نیز یک تابلو فرش اهدا نمودم .

* -  پس از اینکه چند بار به زیارت عتبات عالیات مشرف شدم ، تصمیم گرفتم برای  هریک از این حرمها ودر حقیقت به"صاحبان عظیم القدر" آنان نیز، شبیه همان تابلو ها را اهدا نمایم و بدین دلیل بود که چهار تابلو فرش تهیه و به ستاد بازسازی عتبات عالیات تقیم نمودم که برای آن آستانهای مقدس استفاده گردد.

* - آخرین بار که به حرم مطهر آقا امیر المومنین امام علی (ع) مشرف شدم دیدم فرشهای محوطه بیرونی و کنار" کفش کن ها" کهنه شده است لذا تصمیم دارم برای آنجا هم فرش تهیه و ارسال نمایم  .انشاءالله شما (ستاد بازسازی عتبات کرج ) با مسئولین مربوطه هماهنگ فرمایید تا نوع و تعداد و اندازه های آنرا اعلام فرمایند تا انشاءالله آنرا تهیه و به آن آستان ملکوتی تقدیم نمایم .

* - من از این آستانها خیلی حاجت ها گرفته ام.  هم برای خودم هم برای دوستان و آشنایان . به کَرَم و محبت این خاندان ، با کمال خلوص و شدت،  ایمان کامل دارم .

* - به همگان نیز سفارش میکنم حاجات خویش را از درگاه نورانی این ستارگان درخشان بخواهند و صد درصد مطمئن باشند که حاجات شان برآورده خواهد شد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها