تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
جلسه شورای هماهنگی
جلسه شورای هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز برگزارشد.
« خبر فعالیت ها »             1393/6/9 *** 19:24:21             تعداد بازدید: 1172

همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجائی و باهنر ، سومین جلسه شورای هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در تاریخ 8/6/93 برگزارشد. این جلسه که حضرت آیت الله حسینی همدانی  نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم کرج ریاست آنرا برعهده دارند در فواصل زمانی مشخص برگزار میشود .

اعضای این جلسه عبارتند از : امام جمعه - استاندار - فرماندار - رئیس شورای شهر - شهردار کرج بزرگ - مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی - حج و زیارت - صداسیما - اوقاف و امورخیریه - آموزش وپرورش - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان - رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرزدبیر این جلسات میباشد

ابتدا حضرت حجت الاسلام حسینی متولی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور و هماهنگی اعضای محترم گزارش خلاصه ای از روند کارهای ستاد و ساخت ضریح حبیب بن مظاهر ارائه نمودند .

سپس آقای بلاغت نیا دبیر جلسات ، رئوس مطالب جلسات گذشته و دستور جلسه فعلی را در چندین بند قرائت نمودند .

یکی از مهمترین مطالبی که در مورد آن بطور کامل بحث و گفتگو شد ، مسئله ی فضای جدید برای ستادبازسازی است . زیرا فضای فعلی بسیار کوچک است و عزیزانی که در این فضا مشغول خدمت رسانی میباشند به شدت در مضیقه هستند . البته قبلا نیز در این مورد تبادل نظر هایی انجام شده بود . امام جمعه محترم فرمودند باید هر چه زودتر فضایی در اختیار ستادعتبات قرار گیرد .اگر زمین مناسبی در این خصوص در داخل شهر اختصاص یابد تا مراجعین و نیکوکاران عزیز به ان دسترسی راحتی داشته باشند خیلی بهتر است . ضمنا تا زمان تهیه زمین و ساخت بنای آن ،موقتا باید جایی به صورت استیجاری یا هر نوع دیگر در اختیار ستادقرار بگیرد .      

سپس در این مورد بحث و گفتگو وتبادل نظرهایی انجام گردید .

شهردار محترم شهر و همچنین رئیس محترم شورای شهر فرمودند که در اولین فرصت در این مورد اقدام خواهند نمود .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها