تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
شیوه نامه طرح یاوران حسینی
سومین جلسه بررسی شیوه نامه طرح یاوران حسینی در آموزش پرورش برگزارشد
« خبر فعالیت ها »             1393/6/16 *** 18:46:4             تعداد بازدید: 1159

سومین جلسه بررسی شیوه نامه طرح یاوران حسینی در آموزش پرورش  در تاریخ 16/6/93 در دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج برگزار گردید . نمایندگان محترم نواحی آموزش و پرورش کرج - رئیس ستادو اعضای کارگروه آموزش وپرورش  و مسئولین امور جذب مشارکتهای مردمی و امورفرهنگی ستاد بازسازی عتبات کرج در این جلسه حضور داشتند .

ابتدا برادر عرب محمدی ضمن خوشامد گویی به میهمانان و سایر حضار دستور جلسه و مختصری از تاریخچه تهیه شیوه نامه را بیان نمودند .سپس آقای فعلی رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات کرج در مورد اجرای طرح یاوران حسینی در دو سال گذشته و همکاری بسیار خوب مسئولین و نمایندگان آموزش و پرورش نواحی چها رگانه کرج در اجرای این طرح و همکاری وهماهنگی این عزیزان با ستاد بازسازی توضیحاتی ارائه نمودند .که شامل توضیحات اجمالی طرح - اهداف ستاد بازسازی در این مورد - کارهاوهماهنگی های انجام شده در آموزش و پرورش- ارکان اصلی مجریان شیوه نامه - روشهای تعامل و همکاری انجمن اولیا و مربیان و......بود .

سپس آقای عطری نماینده ناحیه 4 آموزش و پرورش شیوه نامه ای که تهیه کرده بودند را بطور خلاصه ارائه نمودند .

سپس آقای حجر گشت و خانم صائمیان نمایندگان نواحی دیگر آموزش و پرورش و همچنین مسئولین ستاد بازسازی کرج نیز در این مورد نظرات وپیشنهاد های خودرا اعلام نمودند .

قرار شد در جلسه بعدی خانم صائمیان هم طرح شیوه نامه ی تهیه شده توسط ناحیه خودشان را ارائه دهند و دوستان دیگر نیز تمامی نظرات و پیشنهاد های خودرا کتبا تحویل فرمایند و در جلسه بعدی طرح کامل این شیوه نامه تهیه و برای تصویب در جلسه آتی با حضور مسئولین ستادبازسازی و مدیران محترم نواحی آموزش پرورش کرج مطرح گردد .

ضمنا آقای بخشایش عضودیگر کارگروه اموزش پرورش ستاد کرج مطالب دیگری در مورد اجرای این طرح در سال جاری را بیان نمودند که خلاصه ای از آن بدین شرح میباشد :

1 - تعداد دانش آموزان و معلمین هرناحیه برای تهیه پاکت مخصوص جمع اوری هدایا ونذورات و همچنین برشور ها و تراکتهای لازم به ستادکرج اعلام گردد .

2 - نظرات و پیشنهادهای دوستان در مورد پاکت مخصوص هدایا ارائه گردد .

3 - برای اجرای همایشها در نواحی و مدارس ، دانش آموزان قاری و مداح به کارگروه معرفی شوند تا از وجود این عزیزان استفاده شود .

4 - درمورد بسته های فرهنگی که در طرح یاورا ن حسینی توسط ستادبازسازی تهیه میگردد نظرات و پیشنهاد های جدیداعلام و اگر نواحی نیز خودشان میخواهند به محتویات ان بیفزایند قبلا هماهنگی صورت پذیرد .

4 - مقرر شد برای اهدای جوایز به دانش اموزانی که دلنوشته های زیبایی در زمان اجرای طرح ارسال نموده اند به قید قرعه برای هرناحیه به 10 نفر ازاین دانش اموزان هدایایی از طرف ستادبازسازی اهدا گردد.

 

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها