تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
استقبال از سفیر رضوی(ع)
خادم مجری طرح بهشت تا بهشت به استان البرز میرسد .
« خبر فعالیت ها »             1393/6/29 *** 21:8:21             تعداد بازدید: 1333

 

محمد ابراهیم خمسه خادم امام حسین (ع) ودونده ای که بانیّتی بسیار زیبا و معنوی، پیاده روی 4500 کیلومتری خودرا از حرم امام رضا (ع) آغاز کرده است و انشاالله اربعین حسینی به حرم سیدالشهدا (ع) خواهد رسید به زودی میهمان مردم استان البرز خواهد بود .

این ورزشکار عزیز پس از طی بیش از 1500 کیلومتر و چندین استان ، بزودی به استان البرز وارد خواهد شد .

انشاء الله ابتدا به شهرستان نظر آباد و سپس هشتگرد خواهند رفت و به یاری خداوند متعال صبح روز پنج شنبه 3/7/93 به کمالشهر خواهد رسید .مردم ومسئولین از این زائر گرامی استقبال خواهند نمود.

 

عصر همان روز در مراسم  معنوی غبار روبی از قبور شهدای دفاع مقدس در امامزاده محمد کرج شرکت خواهند نمود و سپس با مشایعت اعضای ستادبازسازی کرج و استان البرز و مردم ولایتمدار کرج پیاده تا مصلای کرج خواهند رفت واز ساعت 17 در مراسم با شکوهی با حضور مردم و مسئولین  شهرستان کرج در جوار کارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر در مصلای کرج از ایشان تجلیل به عمل خواهد آمد . این مراسم معنوی پس از نمازجماعت مغرب وعشا و قرائت زیارت پایان خواهد یافت .

مراسم استقبال رسمی و با شکوه مردم کرج صبح روز جمعه 4/7/93 از میدان شهدا آغاز و تا مصلی نماز جمعه ادامه خواهد داشت و در این مراسم عبادی سیاسی و پس از سخنان فرمانده محترم سپاه امام حسن (ع) به مناسبت سالگرد دفاع مقدس از حرکت معنوی این عاشق اهل بیت تجلیل به عمل خواهد آمد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها