تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
طرح بهشت تا بهشت
برنامه های استقبال از "سفیر حرم رضوی به حرم حسینی"
« خبر فعالیت ها »             1393/6/29 *** 22:6:14             تعداد بازدید: 1178

درپی اعلام طرح بهشت تا بهشت (پیاده روی آقای محمدابراهیم خمسه از حرم امام رضا(ع) تا حرم سیدالشهدا (ع)با شعار مشارکت هرچه بیشتر برای بازسازی عتبات عالیات) واستقبال و تجلیل از این اقدام خداپسندانه ، مسئولین ستاد  بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج ، تا کنون چندین جلسه تشکیل داده اند و چگونگی انجام مراسم مختلف و پذیرایی شایسته از این خادم گرامی  را بررسی نموده اند که خلاصه ای از آن به شرح ذیل اعلام میگردد:

1 -  برای این منظور با مسئولین ستادهای بازسازی که در مسیر پیاده روی ایشان قرار گرفته بودند تماس و از برنامه ها وتجا رب این عزیزان استفاده شد .

2 - پس از اینکه مشخص شد به لطف خدا این زائر گرامی بزودی به استان البرز و شهرستان کرج خواهد رسید تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

3 - با صدا وسیمای البرز وادارات ونهادهای سیاسی – نظامی و انتظامی - راهنمایی و رانندگی و ادارات ونهادهای فرهنگی - شهرداری و شورای شهر، آتش نشانی و....هماهنگی و مکاتبات لازم انجام گرفت .

4 - تعداد 5000  نسخه تراکت از چگونگی اجرای طرح تهیه و در نمازهای جمعه کرج و شهرهای تابعه و مساجد و ادرات توزیع گردید .

5 – چند طرح برای پوسترهاو بنرها طراحی و قرار شد با هماهنگی معاونت محترم فرهنگی شهرداری کرج تعداد ی از این بنر ها تهیه و درمبادی ورودی شهر- میادین و چهارراههای اصلی نصب گردد

6 - در زمان ورود ایشان به کمالشهر مراسم اسقبال انجام گردد.

7 - یک مراسم باشکوه و معنوی در جوارضریح (درحال ساخت) حبیب بن مظاهر با حضور امت خداجو ومسئولین استان و شهرستان برگزار و از این خادم عزیز تجلیل به عمل آید .

8 - مراسم رسمی و بزرگ استقبال از ایشان روز جمعه ساعت 10:30  از میدان شهدا آغاز و تا مصلای نمازجمعه ادامه خواهد یافت .

9 - در نمازجمعه کرج پس از سخنان فرمانده محترم سپاه امام حسن (ع)به مناسبت هفته دفاع مقدس ، از این خادم گرامی و عمل خداپسندانه اش که همانا ترویج و اعتلای فرهنگ غنی شیعه و جلب مشارکت هرچه بیشتر مردم علاقمند به اهل بیت (ع)به بازسازی عتبات عالیات میباشد، تجلیل وقدر دانی شایسته به عمل خواهد آمد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها