تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
بهشت تا بهشت در کرج-3/7/93
« خبر فعالیت ها »             1393/7/4 *** 18:28:54             تعداد بازدید: 1213

سرانجام روز موعود فرا رسید و انتظار مردم کرج پایان یافت . صبح روز پنج شنبه 3/7/93 خادم الحسین (ع)و زائر کربلا وارد شهرستان کرج شدند . مستقبلین زیادی در میدان شهید بهشتی کمالشهر جمع شده بودند وبادیدن این زائر عزیز بسویش شتافتند وباروبوسی و عرض خسته نباشید از ایشان التماس دعا نمود ند .

 امام جمعه محترم کمالشهر حضرت حجت الاسلا م  خالق پرست   و آقای کولیوند نماینده شهرستان کرج در مجلس شورای اسلامی – شهردار و مسئولین شورای شهر کمالشهر و سایر مسئولین محلی همراه با تمامی مسئولین ستادهای بازسازی عتبات عالیات استان البرز- شهرستان کرج و ستادکمالشهر در این مراسم معنوی شرکت داشتند .

در ابتدای ورود ایشان مرد م و استقبال کنندگان ضمن فرستادن صلوات و شعارهای اسلامی با ذبح گوسفند و دود کردن اسپند شادی خویش را از اجرای این طرح معنوی اعلام واز این خاد م عزیز تجلیل به عمل آوردند .

گروه موزیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز بانواختن مارش برزیبایی این مراسم افزود .

سپس همه ی مردم و مسئولین حاضر، همراه با ایشان این میدان را تا مسجد جامع شهر کمالشهر پیاده روی نمودند . در مقابل مسجد ، امام جمعه محترم شهر و رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات کمالشهر در سخنان کوتاهی از این دلاور مرد عزیز و حرکت معنوی شان تجلیل و قدر دانی نمودند . سپس جمعیت داخل مسجدشدند و حجت الاسلام حسینی متولی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز برای حضار سخنرانی داشتند . واز همت و نیت والای ایشان تقدیر به عمل آوردند .

 

ساعت 15 همان روز ایشان پیاده روی خویش را ادامه دادند تا محل امام زاده محمد (ع) و ضمن زیارت در مراسم پرشوری که به مناسبت هفته دفاع مقدس در این مکان مقدس برپا شده بود شرکت و دقایقی نیزاز هدف و نیت خویش برای حاضرین سخن گفتند .

سالعت 17  به مصلای نمازجمعه کرج وارد شدند و پس از ادای احترام و قرائت فاتحه در مزار شهدای گمنام که در مصلای کرج آرمیده اند به کارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر رفتند . در این مکان پس از زیارت ، مراسمی برگزار شد مداحی و سخنرانی انجام گرفت .

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها