امروز:

بهشت تا بهشت -گرج 4/7/93
« خبر فعالیت ها »             1393/7/4 *** 18:49:0             تعداد بازدید: 1194

روز جمعه 93/7/4  ، در سالروز خجسته پیوند آسمانی امام علی (ع) و حضرت فاطمه کبری (س) و در هفته دفاع مقدس ، سفیر حرم مشهدالرضا (ع) ،آقای محمد ابراهیم خمسه پیاده روی خود را از امامزاده محمد کرج ( جایی که دیروز تا این مکان پیاده روی را انجام داده بود )آغاز کرد .حدود ساعت 11 به امامزاده حسن (ع)  رسید . در این مکان مقدس تعدادی از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات و مردم نمازگزار به استقبال ایشان شتافتند.

خودروهای  پلیس راهور و گشت تاکسیرانی،  در جلوی جمعیت حرکت میکردند و هرلحظه برتعداد مشایعت کنندگان افزوده میشد . به مصلای کرج که رسیدند بلافاصله داخل مسجد شدند وبه خیل نمازگزاران پیوستند .

بعد از دوخطبه ، دقایقی این خادم گرامی و زائر حرم سید الشهدا(ع)  برای نماز گزارن صحبت کردند و از هدف والای خویش حرف زدند و به مردم استان برای مشارکت خوب شان در امر بازسازی عتبات عالیات تبریک گفتند وادامه دادند که انشاءالله با سرعت بخشیدن به امر ساخت ضریح حبیب بن مظاهر، هر چه زودتر شاهد اتمام پروژه و انتقال این ضریح به کربلای معلّی و نصب در حرم سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) باشیم وهمچنین  بیش از گذشته با اهدای هدایا و نذورات مان افتتاح  صحن مطهر حضرت فاطمه را در جوارحرم مولا امیر المومنین شاهد باشیم .