امروز:

معرفی اعضای جدید ستاد مهرشهر
جلسه مشترک اعضای ستادهای کرج و مهرشهر
« خبر فعالیت ها »             1393/7/18 *** 15:22:57             تعداد بازدید: 1519

درتاریخ 16/7/93 جلسه ای در دفتر ستاد مهرشهر تشکیل گردید. در این جلسه که با حضور امام جمعه محترم مهرشهر ، حضرت حجت الاسلام رضایی و چند تن از مسئولین ستادکرج و مهرشهر بر قرار شده بود ابتدا برادارانی که اخیرا در این ستاد مشغول خدمت شده اند به حضار معرفی گردیدند .

برادر جعفری از خادمان قدیمی این ستاد تاریخچه ای از تشکیل ستاد در مهر شهر و پذیرش ساخت ضریح حبیب بن مظاهر در مهر شهر و خلاصه ای از عملکرد این خادمان را ارائه نمودند

سپس عزیزان دیگر نیز آمادگی خود را در خدمت به ائمه اطهار اعلام و با توجه به تجربیات خویش ، آمادگی خویش راجهت  انجام وظیفه در کارگروه های خاص را نیز اعلام آمادگی نمودند .

سپس حاج آقا اویسی مسئول ستادهای تابعه ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج ، توضیحات مبسوطی از عملکرد ستاد از سال 82 تا کنون در استان البرز و شهرستان کرج را ارائه  نمودند . وخاطرات زیبایی از چند نمونه هدایای زیبای مومنین از جمله: هدایای مادر شهیدان آخوندی – 50 سکه ای که یک زن وشوهر جوان به ستادعتبات اهدا نمودند تا در بازسازی حرمهای مقدس استفاده گردد و نمونه های دیگر را برشمردند.

در ادامه این جلسه معنوی ، حجت الاسلام رضایی معنویت – ثواب و پاداش خدمت به بارگاه اهل بیت (ع) و مشارکت در بازسازی عتبات را برشمردند و از عزیزانی که تاکنون این مهم را بردوش داشتند تشکر و قدر دانی نمودند و نیز به اعضای جدیدبرای انتخاب خوب شان تبریک عرض کردند و توفیق آنان را از خداوند متعال خواستار شدند .

سپس آقای آخوندی مسئول امور فرهنگی ستادکرج ،تشکیلات ستادکرج و شهرهای تابعه را به همراه کار گروه های متشکله در واحد "جذب مشارکتهای مردمی" و شرح وظایف آنان را خیلی خلاصه برشمردند .

 - اعلام نمودند که مسئولین کارگروه های ستادمهرشهر و کرج باید با هماهنگی و همکاری وبا استفاده از تجربیات چندین ساله خادمین ستاد کرج در انجام خدمت خویش هرچه بهتر و بیشتر موفق باشند .

 - امور بانوان ستاد مهر شهر نیز بیش ازپیش با مسئولین امور بانوان ستادکرج هماهنگ باشندو از تجربیات و امکانات آنها استفاده نمایند .

ستادمهرشهر در اجرای "طرح یاوران حسینی " بیش از گذشته بطور فعال شرکت نمایند . –

 - تا کنون بیش از 160پروژه کوچک وبزرگ توسط ستادهای عتبات عالیات در سراسر کشور در شهر های مقدس نجف – کربلا – کاظمین – سامرا – کوفه و مصیب و...اجرا شده است .