تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
سومین همایش همنوا با زینب کبری(س)
سومین همایش همنوا با زینب کبری(س) در ستادبازسازی عتبات عالیات کرج برگزار شد
« خبر فعالیت ها »             1393/7/28 *** 21:21:54             تعداد بازدید: 1285

 

دوشنبه 28مهر 93 برای سومین سال پیاپی همایش بزرگ و معنوی "همنوا با زینب کبری بزرگ پیام آور عاشورا" در ستادبازسازی عتبات عالیات کرج برگزار شد .

این همایش باحضور خواهران  نماینده ستاددر مساجد و هیئتهاو...وهمچنین مبلغات استان البرزو مسئولین ستادهای عتبات عالیات استان البرزو شهرستان کرج در مصلای نمازجمعه کرج ودر جوار کارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر برگزار گردید .

درفضای بیرون از شبستان مسجد، نمایشگاه زیبایی از عکسهای روند ساخت ضریح حبیب بن مظاهر در استان البرز و در جوار همین شبستان و همچنین تصاویری از سایر پروژه های انجام شده و در دست اقدام ستاد بازسازی عتبات عالیات در سراسر کشور، به نمایش گذاشته شده بود .

ابتدا قاری بین المللی آقای اطهری فرد ، آیاتی چند از کلام الله مجید را تلاوت نمودند. با این آوای ملکوتی،  فضای مجلس عطر آگین شد .

سپس حجت الاسلام حسینی متولی رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرز به حضار خوشامد گفتند .

سخنران گرامی مجلس کسی نبود جز حجت الاسلام مسعودی مدیر کل محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز ، که با بیاناتی شیوادر مورد مقام والای اهل بیت علیهم السلام و اهمیت بالای احترام به این عزیزان و زیارت و اکرام مقام والای آن ستارگان درخشان سخن گفتند و همگان را به مشارکت هرچه بیشتر در بازسازی بقعه ها وبارگاه های ائمه هدی فرا خواندند .

سپس برنامه مداحی انجام گرفت  . آنگاه ، خانم میرزاپور مسئول امور بانوان ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرز و شهرستان کرج ،ضمن خوشامد به حضارگرامی ، برنامه ها و عملکرد امور بانوان را در سالهای گذشته و خصوصا سال 92 بازگو کردند.

 

در ادامه برنامه ها به پنج نفر از بانوان شرکت کننده در این همایش نورانی به قید قرعه کمک هزینه ی سفر به عتبات عالیات تعلق گرفت .

در پایان همایش پرچمهای مقدس حرم امیر المومنین (ع) و گنبد مطهر امام حسین (ع) توسط حضار زیارت و از آن تبرک جستند و روح شان را با عطر دل انگیز این پرچمهای متبرک جلا دادند. تعدادی از عزیزان نیز هدایاو نذورات خویش را در این پرچمها ریختند .

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها