تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
"همایش حسینی" چهار ساله شد
همایش حسینی برای چهارمین سال پیاپی در ستادکرج برگزار شد
« خبر فعالیت ها »             1393/7/30 *** 20:40:30             تعداد بازدید: 1118

چهارمین همایش حسینی  توسط  ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج برگزار گردید .در این همایش معنوی پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، حجت الاسلام حسینی متولی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز خوشامد گویی برای حضار داشتند .

حضار این همایش، نمایندگان مساجد - ادارات - کارخانجات- اصناف و...(در ستاد بازسازی ) از سراسر شهرستان کرج  وشهرهای تابعه و همچنین مسئولین و تعدادی از اعضای ستادهای شهرهای کرج بودند .

این بزرگواران و خادمان اهل بیت ، برای هماهنگی بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار وآمار در مورد پروژه های در دست اقدام و برنامه های جدیدکه در ماه محرم و صفر و خصوصا در "طرح یاوران حسینی " باید انجام دهند در این محفل نورانی حضور پیدا کرده بودند .

در ادامه همایش ،  حاج آقا فعلی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج در مورد برنامه ها - راهکارها و آخرین اطلاعات لازم برای نمایندگان ستادها و استفاده از بهترین فرصتها جهت تبلیغ فرهنگ والای شیعی و اهداف عالیه ستادبازسازی و توسعه و بازسازی حرمهای شریف ائمه سخنان شیوا و کاملی ایراد نمودند .

ایشان همچنین از اهمیت  خدمت به ائمه اطهاروتاکیدات حضرت آیت الله العظمی سیستانی حفظه الله مبنی برمشارکت بیشتر ایرانیان در ساخت و توسعه حرمها و همینطور ،آخرین اطلاعات از روندساخت  و درصد پیشرفت ضریح حبیب بن مظاهر سخن گفتند .

حجت الاسلام میلانی نژاد دربیاناتی شیوا ودلنشین ،از کار برای خدا و مقام والای ائمه ی اطهار و ارادت و خدمت به این ستارگان آسمان امامت و ولایت با استفاده از آیات و روایات همه را به ادامه ی این راه معنوی و مشارکت هرچه بیشتر و خالصانه تر در ستاد بازسازی تشویق نمودند .

وگفتند خوشا به حال تان که این توفیق را پیدا کرده اید تا در این بارگاه های با عظمت خدمت میکنید .

سید صادق عبادی مداح معروف ، با نوای دلنشین خود ، فضای همایش را معطر به عطر حسینی کردند .

در پایان همایش،  پرچمها ی مقدس حرم امام علی (ع) وامام حسین (ع) و امام جواد (ع) و حضرت باب الحوائج ابالفضل العباس (ع) در میان جمعیت آورده شد و آنها بااشک چشم و قلبی آکنده از عشق به این "آیات بزرگ الهی " ، ازاین پرچمها تبرک جستند .

 

در قسمت ورودی محل همایش ،تمامی میهمانان و شرکت کنندگان ، در ایستگاه صلواتی جنب محل همایش که همانا در مصلای کرج و جوارکارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر بود با شیر گرم و شیرینی پذیرایی میشدند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها