تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
جلسه مشترک ستاد های بازسازی عتبات عالیات کرج و مهرشهر
« خبر فعالیت ها »             1393/8/21 *** 18:53:22             تعداد بازدید: 1272

جلسه مشترک  ستادبازسازی عتبات عالیات کرج و مهرشهر

جلسه مشترک ستاد های بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج و مهرشهر در تاریخ چهارشنبه 21/8/93 در محل ستاد مهر شهر تشکیل گردید .

در این جلسه که با شرکت مسئولین ستادهای فوق و نماینده امام جمعه محترم مهرشهر برگزار شد ، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، آقای اویسی "مسئول ستاد های تابعه" ستاد کرج با توجه به این که اکثر افراد حاضر در جلسه از خادمین عزیزی بودند که به تازگی به جمع خادمین ستاد مهرشهر پیوسته اند ، مسئولین ستادکرج را معرفی نمودند .

سپس آقای ناصر خاکی ، رئیس ستاد مهرشهر نیز همکاران خویش را به حضار معرفی نمودند و گزارش کوتاهی از فعالیتهای دوره جدید این ستادکه از 15/7/93 آغاز شده است برای همگان  ارائه نمودند.

آقای فعلی رئیس ستاد دکرج  ومدیر اجرایی ساخت ضریح حبیب بن مظاهر ضمن تشکر و قدر دانی از مسئولین ستادمهرشهر و خوشامد گویی به حضار  ، تاریخچه مختصری از زمان و چگونگی تشکیل ستاد مهرشهر و واگذاری ساخت ضریح حضرت حبیب بن مظاهر به مردم استان البرز در مهرشهر ارائه نمودند و همچنین اعلام کردند که اکثر کارهای ساخت این ضریح بحمدالله تمام شده ویا در حد 90 تا 95 درصد پیشرفت داشته است. انجام خطاطی دو سوره مبارکه اعلی و نور برای کتیبه ضریح و آبکاری طلا مانده است که امید است هرچه زود تر به اتمام رسیده و این ضریح مقدس در 10 متری ضریح حضرت امام حسین (ع) نصب شود .

حجت الاسلام حسینی نماینده امام جمعه مهرشهر پیرامون بازسازی عتبات مقدس و اهمیت آن بیاناتی ایراد فرمودند و از همه ی افراد مخصوصا دست اندر کاران ستادکرج تقدیر و تشکر نمودند .

سپس چند تن از اعضای ستادکرج و مهر شهر نیز نقطه نظرات خود را در مورد کارگروه ها مربوطه بیان نمودند .

در پایان جلسه مجددا اقای فعلی ضمن تشکر از همه خادمین ، غرض اصلی از این جلسات را تبادل نظر و تجربیات اعلام نمودند و مختصری نیز  در مورد چگونگی ثبت نام افراد متقاضی برای کار در عتبات عالیات در گروه های تخصص کاری و تشکیل کارگروه های مساجد - ادارات - اصناف - کارخانجات و آموزش و پرورش و کارگروه سیار  توضیحاتی  دادند. وگفتند بحمدالله با تشکیل این کارگروه ها وهمت دوستان ، مبالغ جمع آوری شده در طول سال از 600 میلیون تومان به یک میلیارد و 200میلیون تومان رسیده است .

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها