امروز:

جلسه ستادهای تابعه
جلسه مشترک ستاد کرج با ستادهای تابعه برگزارشد .
« خبر فعالیت ها »             1393/9/3 *** 20:1:36             تعداد بازدید: 1175

در تاریخ 2/9/93 جلسه مشترک ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج با ستادهای تابعه برگزار گردید .

این جلسه در محل کارگاه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر و با شرکت تمامی مسئولین ستادی و کارگروه های جذب مشارکتهای مردمی تشکیل شد .

در ابتدای جلسه آقای اویسی مسئول ستادهای تابعه ستادکرج ضمن خوشامد گویی به حضار ، به معرفی اعضای ستادهای تابعه پرداختند . و دستور جلسه را بررسی مسائل و راهکاهای عملی و هماهنگی های لازم بین کارگروه های ششگانه مدیریت جذب مشارکتهای مردمی ستادکرج با مسئولین و اعضای کارگروه های متشکله در ستادهای تابعه عنوان نمودند .

سپس آقای فعلی رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج ضمن خوشامد گویی و تقدیر و تشکر از تلاشهای همه ی عزیزان ، پس از عرض تبریک هفته بسیج ، اظهار داشتند که کارگروه ها در ستادهای تابعه باید بیش از پیش فعال شوند و ارتباط تنگاتنگی با کارگروه های مشابه خود در ستادکرج برقرار نمایند .و یاد آوری نمودند که از زمان تشکیل کارگروه ها و کُلاً ، سازماندهی جدید ستادکرج ، مبالغ هدایا و نذورات جمع آوری شده توسط خادمین ستاد ، دو برابر شده است  واز مبلبغ سالانه 600 میلون تومان در سال 91 به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان در سال 92 رسید و انشاء الله با تلاش شما عزیزان در سال 93 از این هم فراتر خواهد رفت .

راهکارجالب کارگروه آموزش و پرورش ستادکرج در عملکرد و چگونگی تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین دریافت هدایا و نذور ات مردمی، علی الخصوص طراحی و توزیع پاکتهای مخصوص دانش آموزان ، در ستاد مرکز، مورد توجه خاص مسئولین ستادقرار گرفت به طوری که این راهکار بصورت دستور العمل به تمام ستادهای استانی ابلاغ گردید .

جلسه کارگروه آموزش و پرورش

                                                                                               جلسه کارگروه اصناف

در ادامه ضمن توضیحاتی در مورد پیشرفت کارها در پروژه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر و آماده شدن بیش از 90 درصد این ضریح ، خبر خوبی هم برای خادمین داشتند که امسال چند نفر از خادمینی که تلاشهای فوق العاده داشته اند به زیارت عتبات عالیات اعزام خواهند شد .

سپس آقای یعقوبی مدیر جذب مشارمتهای مردمی ستادکرج در بیاناتی چگونگی هماهنگیها و برگزاری جلسات مشترک کارگروه ها و سرعت بخشیدن به کارها را خواستار شدند و گفتند انشاءالله ستادکرج همانند زمان دفاع مقدس که یکی از بهترین ستادهای پشتیبانی جنگ را عهده داربود در این امر مقدس نیز مثل همیشه از شهرها و استانهای پیشتازکشور در این وادی خواهد شد .

سپس مسئولین ستادهای کمالشهر – گرمدره – ماهدشت – مهرشهر نیز مطالب و عملکرد خود را در فعال تر نمودن کارگروه ها به طور خلاصه بیان داشتند .

آنگاه احکام جدید مسولین ستاد ها گرمدره و محمدشهر توسط آقای فعلی به این عزیزان اهدا گردید و احکام مسئولین ستادهای مهرشهر وکمالشهر و ماهدشت بزودی توسط رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات استان البرز به آن سروران گرامی تقدیم خواهد شد .

درادامه ی جلسه، جلسات تخصصی کار گروه ها تشکیل و اعضای آنها با یکدیگر به تبادل نظرپرداختند .