امروز:

ما عاشق محمد(ص) هستیم
بیانیه روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج در مورد اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص)
« خبر عمومی »             1393/11/2 *** 17:27:58             تعداد بازدید: 1751

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند محمّد صلى الله عليه و آله را به حق برانگيخت وقتى كه دنيا به سپرى شدن نزديك شده و آخرت روى آورده و سرسبزى دنيا پس از روشنى تاريك و اهلش را در مشقّت قرار داده بود، آن زمان كه بستر دنيا ناهموار و آماده نابودى و نيستى بود. زمانش رو به پايان و نشانه‏ هاى زوالش نزديك شده بود، آن زمان كه اهل دنيا رو به نابودى و حلقه‏ اش رو به شكسته شدن و ريسمانش رو به پاره شدن و نشانه هايش رو به كهنه شدن و عيب هايش رو به مكشوف شدن و درازى مدّتش رو به كوتاه شدن میرفت. خداوند پاك آن حضرت را تبليغ كننده رسالت و وسيله كرامت امّت و بهار اهل زمان و بلندى مرتبت ياران و شرف هواخواهان خود قرار داد.          

امام علی (ع) – نهج البلاغه خطبه 189                            

 یکبار دیگر مشرکان متجدد و دشمنان قسم خورده اسلام عزیز با حمایت سردمداران غاصب و وحشی صهیونیستی دست به توهینی بی شرمانه علیه پیامبر نور و رحمت و مهربانی زدند تا بار دیگر پرده از چهره خبیث و شیطانی خود بردارند و اوج نفرت و کینه خود از اسلام و وحدت اسلامی را نشان دهند، مدعیانی که در ظاهر حامی احترام به عقاید افرادند ، امروز براحتی به عقاید بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون نفر مسلمان جهان توهین می کنند و با اعلام اینکه آزادی بیان وجود دارد براحتی چشم بر این تضییع حقوق مسلمانان می بندند، اما در همان کشورها احدی حق پرسش از هولوکاست و یا اعتراض به هم جنس بازی را ندارد.

 جالب آن که اسلام بعنوان دومین دین در کشور فرانسه شناخته می شود، به طور علنی این ماجرا پرده از نژاد پرستی دینی این کشورها بر می دارد که حتی برای شهروندان مسلمان خود نیز احترام قائل نیستند، البته این فاسقان با تحریف ادیان ناب الهی به سمت منافع خود چهره ای بسیار ناپسند از ادیان اصیل را به نمایش گذاشته اند.

این قبیل توهین ها که با حمایت سردمداران کشورهایشان صورت می گیرد در حالی است که در دین مبین اسلام اهانت به کلیه ادیان الهی مردود شمرده می شود و در صورت وقوع چنین عمل قبیحی علیه مقدسات سایر ادیان، شاهد اعتراضات گسترده جامعه مسلمانان خواهیم بود..

بی شک اینگونه بی احترامی ها دل های بیشتری را به سمت دین کامل و سرشار از مهربانی و زیبایی اسلام می کشاند و هیچ توطئه ای نمی تواند جلودار گسترش روز افزون اسلام آوری در جامعه جهانی گردد.

دوره مکاتب دست ساخته و تاریخ مصرف گذشته بشری که غربی ها برای تأمین منافعشان راه انداختند، تمام شده است و به زودی وعده خداوند که می فرمایند :« وَ رَأَیتَ النَّاسَ یَدخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفوَاجا» محقق خواهد گشت .

بدین وسیله ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد (صلوات الله علیه و آله) در مجله فکاهی شارلی ابدو بر خود واجب می دانیم انزجار و خشم خود را از این اقدام وقیحانه به گوش صهیونیستهای جنایتکار کاخ الیزه برسانیم و اعلام می داریم آنچه دراین مجله روی داده توهین به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان می باشد.

استکباریان بدانند که بزودی دست انتقام الهی از آستین یاران حقیقی آن بشیر رحمت بیرون آمده و تاج و تخت پوشالی  شان را برای همیشه به زباله دان تاریخ خواهد ریخت .

روابط عمومی  ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج