تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
تقدیرتولیتهای حرم های علوی وحسینی ازفعالیتهای ستادبازسازی عتبات عالیات
تولیت های حرم های امام علی(ع) و امام حسین(ع) از پیشرفت اقدامات بازسازی و توسعه ای در اعتاب مقدسه تقدیر کردند.
« خبر فعالیت ها »             1393/11/11 *** 10:20:1             تعداد بازدید: 1393

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، تولیت حرم علوی در این دیدار با سپاس از نظام جمهوری اسلامی و تجلیل از تلاشها و خلوص نیت مسئولان ستاد بازسازی عتبات عالیات در توجه به اعتاب مقدسه گفت: این خلوص تضمین کننده فعالیتهای آتی خادمان این ستاد است. شیخ ضیاء زین الدین اجرای طرح توسعه حرم علوی و ساخت صحن صحن حضرت زهرا(س) را افتخاری بزرگ برای مسلمین دانست و افزود: با توجه به نیاز زایران در نجف اشرف تسریع در اجرای آن ضرورت دارد.وی همچنین خواستار توسعه همکاریهای فرهنگی، اعتقادی و ارزشی ستاد با اعتاب مقدسه شد.

در دیداری دیگر تولیت حرم حسینی نیز همت و جدیت خادمان ستاد بازسازی عتبات عالیات را در پیگیری بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه ستود و تاکید کرد: این فرصت خدمت به اهل بیت(ع) و زایران ایشان را باید غنیمت بدانید. شیخ مهدی کربلایی از تلاشهایی که برای پروژه صحن عقیله بنی هاشم در جوار حرم حسینی صورت گرفته است و همکاریهای جمهوری اسلامی ایران در عالی ترین سطوح برای بازسازی اعتاب مقدسه به عنوان خدمت مقدس به اهل بیت قدردانی کرد.

در این دیدارها همچنین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با ابراز خوشوقتی از اینکه مسئولان استانی ستاد بازسازی عتبات عالیات، امسال نشست سالانه خود را در نجف برگزار کرده اند و از نزدیک روند پروژه های در دست اجرا و فعالیت های جذب را بررسی  نموده اند از همراهی تولیت های حرمهای مطهر و مسئولان این اعتاب مقدسه تقدیر کرد. حسن پلارک خاطر نشان کرد: اجرای طرح های بزرگ توسعه اعتاب مقدسه ار جمله بزرگترین پروژه عمرانی جهان اسلام بنام صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف نتیجه هماهنگی و همکاری خوب مسئولان ایرانی و عراقی است.

لازم به ذکر است، در جلسه ای که تولیت حرم حسینی حضور داشت همچنین دکتر حسن خوشرو به عنوان رئیس جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات کربلا و قاسم سراجان و حمیدرضا نیکدل به ترتیب به عنوان جانشین و معاون اجرایی این ستاد معرفی شدند و از زحمات احمد رنجبر در مدت تصدی ریاست ستاد تقدیر شد. شایان ذکر است وی به عنوان معاون جذب و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات مشغول بکار شده است.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها