تماس با ما     درباره ما

دوشنبه - 1398/3/27
نسخه چاپی
بیعت مجدد
خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج با مخدومین عالیمقام خویش مجددا بیعت کردند .
« خبر اطلاع رسانی »             1394/1/18 *** 20:38:5             تعداد بازدید: 987

در تاریخ 94/1/16 اولین جلسه عمومی ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج برگزار گردید . در این جلسه نورانی رئیس و تمامی  مدیران واحدها و مسئولین کارگروه ها ی این ستاد شرکت داشتند .

حاج آقا فعلی رئیس ستادکرج در ابتدا ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) سال پرباری را برای همه ی خادمین عزیز از خداوند متعال مسئلت نمودند .

ودر ابتدای سال جدید وعرض تبریک ، از تک تک واحدها و کارگروه هایی که سال گذشته فعالیتهاوتلاشهای فراوانی نموده بودند قدردانی وتشکر کردند و قرار شد همه ی مدیریتها و کارگروه ها ضمن ارزیابی عملکرد خویش در هرچه بهتر شدن کارها و ایجاد راهکارهای جدید بیش از پیش اهتمام بورزند.

خادمین ستادکرج نیز از خداوند متعال و ائمه ی اطهار که به آنها توفیق خدمت به اهل بیت (ع) و زائرین عزیز آنها را اعطا فرموده اند از آستان ربوبی تشکر کردند و مجددا با ائمه (ع) بیعت کردند و اعلام نمودند ان شاالله امسال با تلاشی مضاعف و اخلاص بالاتر در انجام خدمات بی شائبه ی خویش به این آستانهای  مقدس ،تمامی تلاش خود را بکار بگیرند و در همه حال از خداوند و اهل بیت علیهم السلام مدد بجویند .

در پایان احکام جدید چند تن از خادمینی که در مسولیتهای جدید مشغول خواهند شد به آنان اعطا گردید .

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها