تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
آیت‌الله‌العظمی جوادی آملی از کارگاه ساخت ضریح حرم امامین عسکریین(ع) بازدید کرد
« خبر فعالیت ها »             1394/2/15 *** 23:51:9             تعداد بازدید: 1193
 
آیت الله العظمی جوادی آملی در بازدید از کارگاه ساخت ضریح حرم امامین عسکریین (ع) گفت: حفظ آثار و آموزه های اسلام ناب و مکتب اهل بیت(ع) به وسیله مراجع عظام تقلید، بزرگان دین، علما و جامعه اسلامی ضروری است.

به گزارش ستاد بازسازی عتبات عالیات، این مرجع تقلید در بازدید از ضریح حرمین عسکریین(ع) که در قم برگزار شد، بر حفظ آثار، ارزشها و آموزه های اسلام ناب و مکتب اهل بیت(ع) به وسیله مراجع عظام تقلید، بزرگان دین و علما و جامعه اسلامی تأکید کردند.

حضرت آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: در شرایط کنونی که دشمنان برای از بین بردن اسلام ناب تمام تلاش خود را بکار بسته و از هر طریقی می خواهند جلوی نفوذ اسلام ناب محمدی(ص) و آثار معصومین(ع) را بگیرند، حفظ این ارزشها و گسترش آن یک وظیفه است.تکفیریها تهدیدی برای اسلام ناب و حوزه های علمیه

این مفسرقرآن خاطر نشان کرد: امروز اسلام با خطر بزرگتری با نام اندیشه و گروه تروریستی تکفیری داعش مواجه است­ که برای اسلام ناب، انقلاب و حوزه ها یک تهدید به شمار می رود .برای همین منظور باید برای دفع این خطر به شکل های مختلف تلاش کرد و امروز احیاء آثار اهل بیت(ع) یکی از وظائف مهم برای مقابله با این تهدیدها است.

قرآن و اهل بیت(ع) دو بال نجات امت اسلام

این مرجع تقلید گفت: قرآن و اهل بیت(ع) دو بال نجات برای امت و جهان اسلامی به شمار می روند، از این رو حفظ این دو بال ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: توفیق بزرگی نصیب حضرت آیت الله سیستانی در احیاء این آثار شد و امید واریم روز به روز به توفیقات همه بزرگان دین برای احیاء ارزشهای دین افزوده شود.

لازم به ذکر است در ابتدای این بازید ، حجت الاسلام شهرستانی نماینده حضرت آیت الله سیستانی در قم گزارشی از روند ساخت ضریح امامین عسگریین (ع) ارائه کرد.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها