تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
آخرین وضعیت عملیات ساخت صحن حضرت فاطمه زهرا(س)
شوراى آستان مقدس حرم امام علی(ع) از پایان مراحل بتن ریزى سازه‌هاى پروژه بزرگ صحن حضرت فاطمه(س) خبر داد.
« خبر فعالیت ها »             1394/2/17 *** 23:42:46             تعداد بازدید: 1248
 
شوراى آستان مقدس حرم امام علی(ع) از پایان مراحل بتن ریزى سازه‌هاى پروژه بزرگ صحن حضرت فاطمه(س) خبر داد.

 

 به گزارش خبرگزاری عتبات، با تلاش تیم مهندسى و کارکنان مؤسسه کوثر وابسته به ستاد بازسازى عتبات عالیات در جمهورى اسلامى ایران مراحل بتن ریزى اسکلت پروژه بزرگ صحن حضرت فاطمه زهرا (س) پایان یافت.
 
«مهندس عبدالصاحب خوام» از اعضاى شوراى آستان در این رابطه به واحد اطلاع رسانى آستان گفت: مراحل بتن ریزى سازه هاى بخش عبادت و زیارت از قبیل صحن و رواق‌ها به اتمام رسید و در حال حاضر مراحل جدید پروژه از قبیل کاشیکارى و تأسیسات مکانیکى و برقى آغاز گردید.
 
وی افزود: علاوه بر آن مرحله ساخت گنبدهاى ویژه این صحن شروع شده و طى چند روز آینده قرار است سنگ مناسب کف و دیوار صحن و رواق‌ها انتخاب و آماده شود.
 
عضو شوراى آستان خاطرنشان کرد: مسؤولین محترم مؤسسه کوثر وعده داده‌اند که طى شش الى هفت ماه آینده بخش بزرگى از این پروژه به اتمام برسد و تا روز عید غدیر خم درب‌هاى ورودى به فضاى اصلى حرم مطهر (رواق ابوطالب ـ مسجد بالاسر) افتتاح شود.
 
 
 
گفتنى است حجت الاسلام والمسلمین حبل المتین تولیت آستان حرم امام علی(ع) طى بازدیدى که از پروژه به عمل آورد از کارکنان و مسؤولین ناظر بر اجراى پروژه خواست مراحل ساخت صحن حضرت فاطمه(س) هر چه زود‌تر پایان پذیرد تا همزمان با عید غدیر خم بخش متصل به فضاى حرم مطهر افتتاح شود.
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها