تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
جلسه کارگروه کارخانجات
اولین جلسه کارگروه کارخانجات در سال 94 برگزار شد
« خبر فعالیت ها »             1394/3/20 *** 19:28:30             تعداد بازدید: 1203

اولین جلسه کارگروه کارخانجات در سال 94  در جوار ضریح درحال ساخت حضرت حبیب بن مظاهر (ع) برگزار شد . در این جلسه که به همت کارگروه کارخانجات ستادبازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج برپا گردیده بود تعدادی از مدیران کارخانجات و شرکتها و نمایندگان کارخانجات در ستادبازسازی عتبات عالیات کرج شرکت داشتند ، تنی چند از مسئولین ستادکرج ،خصوصا حاج آقا فعلی مسئول ستاد کرج نیز حضور داشتند . 

ابتدا اقای فعلی ضمن خوشامد گویی به میهمانان گرامی بیاناتی در مورد اهمیت بازسازی حرمها و توفیق همه ی حضار جهت  شرکت در این امر نورانی والهی گزارشی کوتاه از عملکرد ستاد کرج و چگونگی تشکیل و راهبردهای عملی کارگروه های جذب مشارکت مردمی را برشمردند و در پایان ،مختصری در مورد ساخت ضریح حبیب بن مظاهر و اینکه امید است با پایان یافتن آخرین کارهای باقیمانده به زودی شاهد رونمایی و سپس انتقال این ضریح شریف به کربلا باشیم به سمع و نظر میهمانان عزیز رساندند .

سپس آقای آجرلو مسئول کارگروه کارخانجات ستاد ،مطالبی در مورد روشها و آمار کارهای انجام شده  توسط کارخانجات و همکاران این کارگروه به دوستان گزارش و مطالب  لازم را بطور مشروح بیان داشتند  .

سپس تعدادی از مدعوین گرامی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در مورد تسریع و بهتر شدن روند بازسازی خصوصا در شرکتها و کارخانجات ارائه فرمودند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها