تماس با ما     درباره ما

چهار شنبه - 1398/5/30
نسخه چاپی
همایش کارگروه مساجد
« خبر فعالیت ها »             1394/3/25 *** 12:39:6             تعداد بازدید: 1364

در آستانه ماه مبارک رمضان ، همایش کارگروه امور مساجد ستادکرج برگزار گردید . این جلسه نورانی  روز دوشنبه 94/3/25 در جوار ضریح در حال ساخت حضرت حبیب بن مظاهر د رمصلای کرج بر قرار شد .

حاضرین این جلسه ائمه جماعات -اعضای هیئت امنا و نمایندگان ستاد بازسازی در مساجد سراسر شهرستان کرج و شهرهای تابعه بودند .

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، حاج آقا حسینی متولی  ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز به حضار و میهمانان گرامی خوشامد عرض نمودند . سپس حاج آقا فعلی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج و مدیر اجرایی پروژه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر در سخنانی کوتاه ضمن تشکر و قدر دانی از حضار گرامی ،برنامه ستاد  در ماه مبارک رمضان را تشریح و از عزیزان در خواست نمودند در ماه مبارک رمضان و محرم و صفر نسبت به ارائه عملکرد و برشمردن اهداف ستاد بازسازی در مناسبتهای مختلف در مساجد خود اهتمام ویژه داشته باشند و نمازگزاران عزیز را برای اهداف بازسازی و توسعه حرمهای شریف تشویق نموده و در مورد جمع آوری نذورات و هدایا اقدام فرمایند .

سپس حجت الاسلام موحد نوری نیز در مورد اهمیت بازسازی و توسعه عتبات عالیات و اهتمام هر چه بیشتر ائمه محترم جماعات در این مورد بیاناتی مبسوطی ارائه فرمودند .

در پایان به عنوان نمونه تعدادی  لوح سپاس مخصوصی که برای مساجد نمونه و پرکار در امر بازسازی تهیه شده بود به نمایندگان این مساجد تقدیم شد و اعلام گردید که به بقیه ی مساجد نمونه و پرتلاش نیز ،این لوح سپاس تقدیم خواهد شد .

                                               


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها