تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
پیشرفت 80 درصدی بخش های زیارتی اعتاب مقدسه
رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: : در حال حاضر بیش از 60 درصد کل پروژه و همچنین بیش از 80 درصد در بخش زیارتی پیشرفت داشته‌ایم.
« خبر فعالیت ها »             1394/4/30 *** 9:56:10             تعداد بازدید: 1204
پیشرفت 80 درصدی بخش های زیارتی اعتاب مقدسه
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: : در حال حاضر بیش از 60 درصد کل پروژه و همچنین بیش از 80 درصد در بخش زیارتی پیشرفت داشته‌ایم
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسن پلارک با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام ستاد بازسازی عتبات اظهار کرد: در حال حاضر در همه اعتاب مقدس پروژه‌های کوچک و بزرگی را در دست اجرا داریم.

 
وی در ادامه افزود: در نجف 2 پروژه اساسی و بزرگ در دستور کارمان است که یکی از انها که همان ابتدایی‌ترین پروژه و در حقیقت بزرگترین پروژه مذهبی جهان اسلام محسوب می‌شود طرح توسعه حرم امیر المومنین است .
 
پلارک با بیان اینکه این پروژه بعنوان صحن و شبستان حضرت زهرا (س) نام‌گذاری شده است این پروژه از 2 سال و نیم قبل آغاز شده و با سرعت بسیاری در حال انجام است و عنایت حضرت زهرا نسبت به انجام آن در این پروژه کاملا مشهود است چرا که علی‌رغم همه مشکلات سرعت پیشرفت پروژه قابل تقدیر است.
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات ادامه داد: در حال حاضر بیش از 60 درصد کل پروژه و همچنین بیش از 80 درصد در بخش زیارتی پیشرفت داشته‌ایم که زمانبندی اتمام پروژه یک سال و نیم آینده در رمضان سال 95 پیش‌بینی شده است، البته بخش زیارتی صحن حضرت زهرا (س) در عید غدیر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
 
وی با اشاره به  اینکه ساخت صحن حضرت زهرا اولین بنای یادبود آن حضرت در جهان است یادآور شد: در بسیاری از استان‌ها مردم شریف به شکل متری هزینه هایی را پرداخت کرده‌اند و ما نیز با قیمت‌گذاری لوح خرید یک متر، دو متر و حتی تا صد متر را تقدیم این عزیزان کرده‌ایم.

   


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها