تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
رونمایی وانتقال ضریح حبیب (3)
سومین جلسه شورای هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در دفتر مدیر کل محترم صدا وسیمای استان البرز برگزار شد .
« خبر فعالیت ها »             1394/5/19 *** 15:54:44             تعداد بازدید: 1309

سومین جلسه شورای هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در دفتر مدیر کل محترم صدا وسیمای استان البرز برگزار شد . در این جلسه سازمانهای عضو شورا ،  هریک به ترتیب نظرات و پیشنهات خود را در مورد چگونگی برگزاری مراسم رونمایی از ضریح مطهر حبیب بن مظاهر ارائه نمودند . قرار شد طبق مصوبات جلسه قبل ، هر یک ازنهاد ها و ارگانهای عضو ، وظایف محوله را راس زمان مقرر انجام دهند .

اعضای جلسه همچنین درمورد پیشنهادهای خود در مورد اینکه صدا وسیمای البرز چه برنامه ها ویا تبلیغاتی را در این مورد میتواند انجام دهد بیان داشتند .

آقای رامک مدیر کل صدا وسیما نیز از برنامه هایی که تاکنون برای عتبات عالیات تهیه و یا به نمایش درآمده توضیحات کامل ارائه فرمودند و قرارشد نسبت به پخش سومین قسمت مستند ضریح حبیب بن مظاهر که توسط ستاد بازسازی استان البرز تهیه شده و همچنین برنامه های دیگر در زمانهای مقتضی و چندین نوبت اقدام فرمایند و از سیما بصورت زیر نویس اهداف -عملکرد و شماره حسابهای این ستاد را به سمع و نظر بینندگان برسانند .

آقای میر وکیلی معاونت محترم فرهنگی اجتماعی شهرداری نیز با همکاری ستاد بازسازی و هیئت رزمندگان و ارشاد اسلامی و سپاه استان نسبت به چاپ و نصب و توزیع بنرهاوبروشورهای مربوطه اقدام لازم به عمل آورند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها