تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
همایش همنوا با زینب کبری(س)
برگزاری چهارمین سال همایش" همنوا با زینب کبری (س) توسط امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز
« خبر فعالیت ها »             1394/7/18 *** 14:52:39             تعداد بازدید: 1875

برگزاری چهارمین سال همایش" همنوا با زینب کبری (س) توسط امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در تاریخ 94/7/18   در کنار ضریح جدید حبیب بن مظاهر (ع)

در این همایش نورانی پس از تلاوت زیبای آیاتی چند از کلام الله مجید ، خانم میرزاپور مسئول امور بانوان استان البرز به همه حضار خوشامد عرض نمودند

حضاری که از بانوان مبلغه سطح استان البرز- نمایندگان بانوان در مساجد - هیئتها و ستادهای تابعه استان البرز و شهرستان کرج و تنی چند از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان و شهرستان کرج تشکیل شده بود .

ایشان ضمن برشمردن نکاتی چند از آمار و فعالیت های بانوان ولایتمدار در سطح استان و خادمه های حضرت زهرا (س) در ستاد بازسازی ، ضمن آرزوی توفیق آنان درخواست و اظهار امید واری کردند که مبالغ جمع آوری هدایا ونذورات برای بازسازی عتبات مقدسه توسط این عزیزان ،در محرم و صفر وکلا در سال 94 خیلی بیشتر از سال گذشته باشد.

حضرت حجت الاسلام رزاقی در سخنانی بسیار زیبا و بلیغ اهمیت کار برای ائمه اطهار و خدمت در ستادبازسازی را برشمردند .

وبا یادآوری نکاتی ارزشمند از انقلاب بزرگ عاشورا و حماسه هایی که امام حسین (ع) و حضرت زینب کبری (س) آفریدند سخن گفتند و دلهای همه را کربلایی نمودند .

حاج غلام زین العابدین ،این مداح و مدیحه سرای خوب البرزی در پایان مراسم بانوای دلنشین خود حضار را به فضایی معنوی و عرفانی بردند .

در انتهای مراسم  هدایایی به بانوانی که در طول سال گذشته خدمات شایانی به دستگاه اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام ) داشتند  اهدا گردید .

آنگاه همه ی بانوان گرامی از ضریح جدید حبیب بن مظاهر که بدست هنرمندان ایرانی و با پول همین بانوان و سایر مردم ولایتمدار استان البرز ساخته شده ،بازدید و آنرا زیار ت کردند .

یاد آوری میگردد که این ضریح مطهر بتازگی تکمیل و اخیرا از آن رونمایی شد و ان شاء الله به زودی به کربلا انتقال داده شده و در حرم امام حسین (ع) و در ده متری ضریح مطهر آن امام همام نصب خواهد شد .

 

 


تعداد نظرات: 1
کاربر: ستوده نیا از سیرجان *** تاریخ و ساعت: 1395/8/12 *** 12:39:6

کاش تو شهر ما هم خانوم ها رو عضو ستاد بتزسازی عتبات میکردن من حاضر بودم باتمتم وجود افتخاری دراین مرکز خدمات رسانی کنم سایت رهپویان عال (ع) : لطفا با مسئولین عزیز و گرامی ستاد بازسازی شهرتان در این مورد صحبت کنید ان شاالله حتما اقدام خواهند کرد . در هر صورت اگر خدمت یا کاری از ستاد البرز یا کرج ساخته باشد شما یا ستاد شهرتان بفرمایید تا هماهنگی و یا همکاری لازم صورت پذیرد .اجرتان با امام حسین (علیه السلام)


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها