تماس با ما     درباره ما

جمعه - 1398/3/3
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی
پنجمین سال برگزاری "همایش یاوران حسینی" توسط ستادبازسازی عتبات عالیات کرج
« خبر فعالیت ها »             1394/7/27 *** 19:56:9             تعداد بازدید: 1199

با لطف خداوند متعال امسال نیز همچون چهار سال گذشته ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج توفیق پیدا کرد که "همایش یاوران حسینی " را برگزار نماید .

در این همایش معنوی  ،ضمن عزاداری ، چگونگی اجرای "طرح بزرگ یاوران حسینی " برای تمامی مجریان و خادمین ستاد بازسازی تبیین میگردد .

در همایش امسال حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی سخنرانی داشتند و در مورد اهمیت برپایی عزای حسینی و زیارت و بازسازی حرمهای شریف ائمه (ع) سخنان مبسوطی ارائه فرمودند .

 سپس برادر ولایی و بسیجی آقای دانشور معاون محترم پرورشی آموزش و پرورش استان البرز ، اهداف و چگونگی اجرای طرح را در همه اماکن و مخصوصا مدارس تبیین نمودند.

 

 در پایان مراسم ، مداحی پرشور حاج داود شفیعی معنویت خاصی به مراسم بخشید

در این طرح ، همه ساله در روز هشتم محرم تمامی مساجد - ادارات - کارخانجات - اصناف  ومدارس و نواحی آموزش و پرورش در یک برنامه ی منسجم و سراسری مراسم های باشکوهی بر گزار میکنند و ضمن عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در مورد اهداف عالیه و عملکرد ستاد بازسازی در تمامی سطوح جامعه بزرگ کرج و استان سرافراز البرز سخنرانی میشود و هدایا ونذورات امت عاشورایی در همه ی این مکانها جمع آوری میشود

در تمامی مدارس استان نیز ضمن برگزاری مراسم مشابه پاکتهای مخصوصی که قبلا با همکاری بسیار شایان توجه ستادبازسازی و آموزش و پرورش استان و نواحی 8 گانه تهیه و بین دانش آموزان توزیع شده جمع آوری میگردد.

در این پاکتها علاوه برنذورات عزیزان دانش آموز ،دلنوشته های بسیار زیبا و دلنشین آنان قرار داده شده است که هرساله از طریق نمایندگان محترم ستاد بازسازی در نواحی و مدارس جمع آوری شده و پس از بررسی ، به تعدادی از این عزیزان هدایایی هم  از طرف آموزش و پروش تقدیم میگردد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها