تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی در مدرسه امام سجاد(ع)
« خبر فعالیت ها »             1394/7/28 *** 18:9:59             تعداد بازدید: 1227

"همایش یاوران حسینی " در مدرسه امام سجاد (ع)ازمدارس ناحیه چهار کرج در تاریخ 94/7/28 برگزار شد . در این جلسه نورانی دانش آموزان و معلمان و مسئولین مدرسه به اتفاق تعداد زیادی از اعضای انجمن اولیا ومربیان این مدرسه  و چند تن از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج شرکت داشتند .

آقای درکی مدیرمحترم  ناحیه 4 آموزش و پرورش کرج در سخنانی شیوا از عظمت امام حسین (ع) و قیام عاشورا و نتایج پربار این قیام سخن گفتند . آقای عرب محمدی مسئول کارگروه آموزش و پرورش ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج نیز ضمن قدردانی و تشکر، از برپایی این مراسم و حرکت زیبا ،در مورد طرح یاوران حسینی و نتایج پربار آن طی اجرای چند ساله این طرح سخن گفتند و از دلنوشته های بسیار زیبای دانش آموزان که هرساله در پاکتهای مخصوص قرار داده شده و پس از جمع آوری آنها در مدارس به ناحیه مربوطه ارائه میگردد سخن گفتند . بعضی از این دلنوشته ها حقیقتا بسیار زیبا  - دلنشین و اثر گذار هستند .

پس از مداحی و ذکر مصیبت  توسط یکی از مداحان ،  اجرای چند دکلمه زیبا توسط دانش آموزان ، پارچه متبرک از حرم حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) بر روی سر تمامی حضار گردانده شد وشور خاصی به مراسم بخشید .

در انتهای مراسم دانش آموزان پاکتهای مخصوص هدایا و نذورات و دلنوشته های خود را در داخل صندوق مربوطه قرار دادند .

اجرای سرود زیبا توسط دانش آموزان

اجرای دکلمه توسط دانش آموزان

نقاشی دانش آموزان با موضوع امام حسین (ع) و عاشورا


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها