تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی در ناحیه یک
« خبر فعالیت ها »             1394/8/4 *** 17:32:41             تعداد بازدید: 1217

همایش یاوران حسینی در ناحیه یک آموزش و پرورش کرج برگزار شد .

صبح روز دوشنبه 4آبان 94 این همایش معنوی و نورانی در مدرسه حضرت فاطمه (س) اجرا  گردید . همایشی بسیار زیبا و با روحانیت و اخلاص ، با حضور مدیر محترم ناحیه - نماینده ناحیه در ستاد بازسازی -رئیس و تنی چند از مسئولین ستاد  بازسازی عتبات عالیات کرج و تمامی مسئولین -آموزگاران و تعدادی از دانش آموزان.

ابتدا زیارت عاشورا قرائت شد. معنویتی خاص به همایش بخشید . سخنان آقای عرب محمدی مسئول کارگروه آموزش و پرورش ستاد بازسازی کرج در مورد همایش و "طرح یاوران حسینی" - سپس سرودی بسیار زیبا بصورت دسته جمعی توسط همه ی دانش آموزان اجرا شد.

آقای یعقوبی مدیر محترم ناحیه یک در بیاناتی کوتاه از قیام عظیم امام حسین (ع) و شرکت فعال همکاران و دانش آموزا ن در "طرح یاوران حسینی " سخن گفتند.

دوتن از دانش آموزان دکلمه های زیبای خود را در مورد قیام و حماسه امام حسین (ع) خواندند و مداح اهل بیت آقای دهقانی دو مرثیه همراه با صدای طبل ودهل که فضای خاصی به همایش بخشید .

 

 

 

در پایان یک نفر از دانش آموزان برای سفر عتبات و عالیات و 7 نفر نیز برای زیارت حضرت امام رضا (ع) به قید قرعه انتخاب شدند .آنگاه دانش آموزان پاکتهای مخصوص هدایا و نذورات و دلنوشته های خود را در صنوق مخصوص انداختند .

مسافر خوشبخت به کربلا و نجف

مسافران حریم رضوی (ع)

چهارقلوهای خوشبخت مسافر مشهد الرضا (ع)


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها