تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی در ناحیه سه
برگزاری همایش بزرگ یاوران حسینی در ناحیه 3 آموزش وپرورش کرج
« خبر فعالیت ها »             1394/8/6 *** 17:23:2             تعداد بازدید: 1179

روز چهارشنبه 94/8/6 همایش بزرگ یاوران حسینی در ناحیه 3 آموزش وپرورش کرج (بصورت نمادین) در مدرسه" شهیدعالم بخش " برگزار گردید. ابتدا همه دانش آموزان بصورت د سته جمعی دعای سلامتی آقا امام زمان (عج) را بصورت زیبایی قرائت کردند . سپس دانش آموز " آدینه" مداحی و مرثیه سرایی نمود و همه به سینه زنی پرداختند .

سپس معاون محترم ناحیه سه آموزش و پرورش کرج در سخنانی کوتاه از قیام بزرگ وحماسه عاشورا بیاناتی ایراد نمودند و سپس آقای عرب محمدی از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات  شهرستان کرج که به همراه تعدادی از مسئولین و خادمین این ستاد در همایش مذکور شرکت داشتند به ایراد سخن پرداختند .

ایشان از عظمت قیام امام حسین علیه السلام و "طرح یاوران حسینی "سخن گفتند و اشاره کردند که با هدایا و نذو رات مردم ولایتمدار کرج خصوصا دانش آموزان کرجی ، بحمد الله ضریح حبیب بن مظاهر در کرج ساخته شده است و آماده انتقال به کربلا و نصب در ده متری ضریح حضرت سید الشهدا در حرم امام حسین (ع) میباشد . و ازدانش آموزان و معلمان و مدیران خواستند تا قبل از انتقال ضریح به کربلا آنرا زیارت کنند . وهمچنین صحن بزرگ "حضرت زهرا (سلام الله علیها ) در جوار حرم مولا امیر المومنین علی (ع)با زیربنای 218000 متر مربع ساخته میشود که تاکنون چها رطبقه آن تا حد زدن سقفها و بتون ریزی ها تکمیل شده است و ان شاءالله در سال 95 قسمت زیارتی آن که حدود 95000 متر مربع میباشد بهره بر داری می گردد .

در پایان دانش آموزان در صفهای منظم پاکت های مخصوص هدایا و نذورات خود را در صندوق مخصوص انداختند .


 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها