تماس با ما     درباره ما

یکشنبه - 1398/5/27
نسخه چاپی
جلسه ستاد با معتمدین شهر
اولین جلسه مشترک مجمع معتمدین و ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج برگزار شد .
« خبر فعالیت ها »             1394/8/20 *** 20:3:41             تعداد بازدید: 1328

مجمع معتمدین شهرستان کرج و ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج جلسه مشترک تشکیل دادند . در این جلسه که در تاریخ 94/8/20 در جوار ضریح حبیب بن مظاهر برگزار شدپس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و زیارت حبیب بن مظاهر  آقای محسنی رئیس مجمع  ، ضمن تشکر از ستاد بازسازی کرج و انجام پروژه های گوناگون در اعتاب مقدسه و تلاش خادمین این ستاد در امر بازسازی و توسعه حرمهای شریف ائمه (ع) آمادگی این مجمع بزرگ و اعضای محترم آن را برای مشارکت فعال در امر بازسازی و توسعه حرمهای شریف  اعلام نمودند که تمامی تلاش خود را در این باره در تمامی اماکن و اجتماعات بکار خواهند گرفت .

سپس آقای فعلی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج ضمن خوشامد گویی عزیزان و شرکت در این جلسه نورانی شرح مختصری از اهداف و عملکرد ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح کشور و همچنین استان البرز و خصوصا در شهر کراج ارائه نمودند و از الطاف ائمه طاهرین به خادمین و تمامی افرادی که در این راه قدمی بردارند سخن گفتند .

آنگاه دوتن از اعضای محترم "معتمدین"  نوشته ای زیبا و شعری بسیار نغز و تاثیر گذار در مورد قیام پرشکوه حضرت سیدالشدا (ع) برای حاضرین قرائت کردند . 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها