تماس با ما     درباره ما

یکشنبه - 1398/5/27
نسخه چاپی
جلسه شورای آموزش پرورش ناحیه یک
جلسه هماهنگی شورای آموزش پرورش ناحیه یک ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج برگزارشد .
« خبر فعالیت ها »             1394/10/28 *** 17:48:26             تعداد بازدید: 1177

روز دوشنبه 94/10/28 جلسه هماهنگی شورای آموزش پرورش ناحیه یک ستادبازسازی عتبات عالیات برگزار شد . اعضای شورای فوق عبارتند از رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات کرج و اعضای کارگروه اموزش پرورش این ستاد و رئیس آموزش پرورش ومعاون پرورشی و نماینده ناحیه در ستاد بازسازی .

ابتدا خانم صائمیان نماینده ناحیه در سخنانی ضمن تشکر از حضور اعضای جلسه نتیجه ی بررسیهای مسئولین ناحیه را در مورد اجرای " طرح یاوران حسینی" در این ناحیه در سال 94 به شرح ذیل ارائه نمودند .کل مبالغ هدایاو نذورات جمع آوری شده در طرح امسال حدود 311/300/000 ریال بود .

اجرای همایش یاوران حسینی در مدرسه حضرت فاطمه (س) که بسیار زیبا و باشکوه بود .

دلنوشه های دانش آموزان این ناحیه به زودی بصورت کتاب در یک مجلد چاپ میشود.

پیشنهاد میشود :

- طرح روی پاکتهای مخصوص طرح یاوران ، در سال آینده تغییر یابد .

- بهتر است برای د انش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه پاکتها متفاوت باشد .

- طرح ،یک روز در مدارس ابتدایی و یک روز دیگر در مقطع متوسطه اجراشود .

- برای اجرای طرح ، در داخل و خارج مدارس تبلیغات بیشتری انجام پذیرد .

- طرح روی پاکتها توسط دانش آموزان انجام گیرد ( انتخاب از بین طرح های ارائه شده ) واز تصاویر دانش آموزان همان منطقه  هم استفاده شود .

- مدیران مدارس بصورت جدی تر وارد اجرای طرح بشوند .

- یک جلسه هماهنگی بین تمامی مدیران و نمایندگان آموزش و پرورش با حضور مسئولین ستاد بازسازی کرج برگزار و هماهنگی های لازم در اجرای بهتر طرح را بررسی نماییم .

هرماه برنامه های اجرایی را بررسی و تکمیل کنیم .

سپس آقای فعلی رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات کرج ضمن تشکر از خانم صائمیان و مسئولین ناحیه در امر اجرای طرح ،  داشتن دغدغه جهت هرچه با شکوهتر اجراکردن آن را دارای اهمیت فراوان دانستند .واعلام نمودند دلنوشته های برگزیده ی دانش آموزان در سایت ستاد بازسازی کرج قرارداده شده است که باعث تشویق آنان میشود .باید ساز و کاری بیندیشیم تا هرچه قوی تر در اجرای طرح یاوران حسینی گام برداریم .

آنگاه اعضای کارگروه آموزش و پرورش ستاد نیز نقطه نظرات خود را در اجرای هرچه بهتر ِ طرح در سالهای آتی بیان داشتند که از جمله آنها اجرای "شیوه نامه ی " تهیه شده در این مورد و فرهنگ سازی در طول سال ،برای شرکت فعالتر دانش آموزان در امر شناخت وزیارت ائمه علیهم السلام وبازسازی اعتاب مقد سه آنان بود .

آقای یعقوبی ریاست محترم ناحیه یک آموزش پرورش کرج نیز مطالبی در مورد شیوه های نوین تربیتی و تغییر شیوه ها ی قدیمی به شیوه های جدید و پیشنهاد ارائه ی طرح یاوران حسینی به "شورای عالی آموزش و پرورش " ، تا در سطح کشور اجراشده و هم در تقویم اجرایی این وزارت خانه قرار گیرد و درسطح استانها نیز تفاهم نامه اجرایی در این مورد بین ستاد و اداره کل آموزش پرورش تهیه و امضاشود .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها