امروز:

بدرقه ضریح حبیب
ضریح مطهر حبیب بن مظاهر سردار بزرگ عاشورا طی مراسم باشکوهی بدرقه گردید .
« خبر فعالیت ها »             1394/12/1 *** 11:8:34             تعداد بازدید: 1310

ضریح مطهر حبیب بن مظاهر  سردار بزرگ عاشورا طی مراسم باشکوهی بدرقه گردید .

مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت(علیهم السلام) ، ضریح حبیب بن مظاهر ، سردار بزرگ عاشورا را در میان اشک و آه و توسل به درگاه ربوبی ازمصلای کرج تا امامزاده حسن بدرقه کردند .

روز جمعه 30 بهمن ماه 1394 بعد از نماز پرشکوه جمعه ، مردم استان البرز  خصوصا شهروندان کرجی این ضریح مطهر را که افتخار ساختش نیز با این مردم فداکار بود ، ازجلوی مصلای امام خمینی کرج تا امامزاده حسن (ع) بدرقه نمودند  تا هرچه زود تر به کربلای معلی انتقال یافته و در حرم سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و در 10 متری ضریح مطهر و منور امام حسین علیه السلام نصب گردد.

قبل از شروع مراسم ، حاج آقا شکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سخنرانی قبل از نماز جمعه کرج  گزارشی مبسوط از عملکرد این ستاد ارائه و مراحل ساخت ضریح حبیب را برای نمازگزاران تشریح نمودند .

قابل ذکر است در طول مراسم ، خادمین ستاد بازسازی عتیات عالیات کرج بین نمازگزاران و بدرقه کنندگان هدایا و نذورات آنان برای بازسازی و توسعه حرمهای ائمه ی اطهار علیهم السلام را جمع آوری می نمودند که امت شهید پرورشهرکرج  ، حدود 120 میلیون ریال برای  این امر خطیر اهدا نمودند .

در نمازجمعه های شهرهای تابعه مثل مهر شهر و گرمدره ومحمدشهرو. ...... نیز سخنران قبل از خطبه ها مسئولین ستاد همان شهر بودند و هدایاو نذورات مردمی نیز در آن نماز جمعه به بازسازی عتبات عالیات اختصاص یافت .