تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
همایش پایان سالی
آخرین همایش سراسری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز تشکیل گردید .
« خبر فعالیت ها »             1394/12/25 *** 21:56:35             تعداد بازدید: 1338

در تاریخ 94/12/25 آخرین همایش سراسری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز تشکیل گردید . در این همایش  آقای قطب الدین به عنوان نماینده ستاد  عتبات عالیات مرکز ، مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و مسئولین ستاد های شهرستانها و شهر های این استان شرکت داشتند .

حاج آقا شکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در ابتدای این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حضار گرامی ، از تلاش یک ساله آنان تشکر و قدردانی نمودند ودربیاناتی کوتاه عملکرد سال 94 و برنامه ی کلی ستاد در سالهای آینده بخصوص سال 95 را اعلام فرمودند .

 

ساخت و نصب ضریح مطهر حبیب بن مظاهر  و جمع آوری حدود چهار میلیارد تومان هدایا و نذورات مردمی برای بازسازی اعتاب مقدسه توسط خادمین این استان در سال 94 بوده است . ان شاالله ساخت 6 درب ضریح امامزاده سید محمد (فرزند گرامی امام هادی (ع) )در شهر بلد نزدیکی سامرا  و همچنین ساخت درب باب القبله حرم باصفای کعبه دلها حضرت سید الشهدا (ع) در کربلا برنامه ی سال آینده ی استان می باشد .

آقای قطب الدین بیانات مشروحی در مورد دلیل وچگونگی شکل گیری ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال 82 ارائه فرمودند و اضافه کردند که بحمدالله امروزه تمامی کارهای مربوط به بازسازی های لازم در حرمهای مطهر ائمه علیهم السلام در شهر های کربلا - نجف -کاظمین و سامرا  به اتمام رسیده و مشغول توسعه حرمهای این ذوات مقدسه شده ایم  که ساخت صحن حضرت زهرا (س) -صحن حضرت زینب کبری در کربلا و ترفیع گنبد مطهر حرم امام حسین از جمله طرحهای بزرگ در دست اقدام ستادمیباشد .

یکی از مهمترین کارهای ما شفاف سازی در مورد جمع اوری و هزینه کردن هدایا و نذورات امت اسلامی است که باید هرچه بیشتر و گستر ده تر در این مورد قدم برداریم و بطور دائم از مبالغ جمع آوری شده در هر مسجد و محل وشهر به مردم گزارش بدهیم .خصوصا در نمازهای جمعه .

آقای فعلی  به عنوان مدیر پروژه ساخت ضریح حبیب بن مظاهر و رئیس ستاد کرج در مورد چگونگی و ساخت ضریح از ابتدا تا عملیات نصب که اخیرا در کربلا انجام شد بیاناتی ایراد فرمودند و اعلام کردند که در چند سال گذشته در ستاد کرج بحمدالله رشد خوبی هم از لحاظ جمع آوری و هم ایجاد ساختار و کارهای فرهنگی و اطلاع رسانی انجام داده ایم .در سال 94 حدود 2 میلیارد تومان وجوه نقدی و غیر نقدی از امت مسلمان و ولایتمدار کرج جمع آوری نموده ایم .

درقسمت پایانی همایش مسئولسن ستادی البرز به سوالات حضار گرامی در موارد گوناگون پاسخگویی نمودند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها