تماس با ما     درباره ما

شنبه - 1398/5/26
نسخه چاپی
همایش 95
اولین همایش ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سال 95 برگزار شد
« خبر فعالیت ها »             1395/1/25 *** 23:54:25             تعداد بازدید: 1442

اولین همایش ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سال 95 برگزار شد . در این همایش  حاج آقا افضلی از ستاد مرکز و مسئولین ستاد بازسازی استان البرز و مسئولین شهرستانهای این استان  شرکت داشتند . همایش به میزبانی ستاد کرج برگزار گردید و ان شا الله در ماه های بعد این گردهمایی در شهر های دیگر برگزار خواهد شد .

در ابتدای مراسم حاج آقا شکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز ضمن خوشامد گویی به حضار، از عملکرد سال 94  سخن گفتند و سپس به تشریح برنامه های سال 95 ستاد پرداختند . سپس حاج آقای افضلی از روند کارها و برنامه های ستاد مرکز و پروژه های اجراشده و در دست اجرا بیاناتی ایراد نمودند  و تقبل ساخت شش درب حرم مطهر امامزاده سید محمد (ع) در نزدیکی سامرا و همچنین ساخت درب باب القبله حرم مطهر حضرت سید الشهدا (ع) از طرف ستادالبرز را تبریک عرض نموده و اهتمام مسئولین را در این مورد تاکید نمودند .

در ادامه معاونین و مدیران ستاد البرزو سپس مسئولین ستادهای  شهرستانها و شهر ها  مطالب -برنامه ها و نقطه نظرات خویش را در پیشبرد امور بیان داشتند .

یاد آوری میگردد  ستادهای مهرشهر - محمد شهر - ماهدشت - گرمدره -کمال شهر و آسارا که تاکنون با ستاد کرج فعالیت می کردند  ، از ابتدای سال 95مستقیما زیر نظر ستاد استان البرز فعالیت خواهند نمود .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها