تماس با ما     درباره ما

دوشنبه - 1398/3/27
نسخه چاپی
طرح ویژه ارتقای کیفی خدمات دهی به زائران عتبات
این طرح به دنبال ارتقای خدمات کیفی‌تر، آموزش مدیران کاروان‌ها و هتل‌ها است
« خبر اطلاع رسانی »             1395/3/19 *** 14:8:43             تعداد بازدید: 720
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به طرح ویژه عتبات گفت: این طرح به دنبال ارتقای خدمات کیفی‌تر، آموزش مدیران کاروان‌ها و هتل‌ها است
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، محسن نظافتی در پاسخ به این پرسش که طرح ویژه عتبات شامل چه مواردی می شود، اظهار داشت: طرح ویژه عتبات برنامه ای دراز مدت برای ارتقای فعالیت در حوزه اعزام زائران به عتبات عالیات است.

وی افزود: این طرح، طرحی نوینی در بحث عتبات است که به دنبال جذب زائر بیشتر، ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده و تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش هتل ها و مدیران کاوران است.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: طرح ویژه عتبات امکان ارزیابی و نظارت آنلاین بر خدمات و رفع مشکلات در کوتاه ترین زمان را میسر می سازد.

نظافتی در پاسخ به این پرسش که آیا این طرح وارد مرحله اجرا شده است، مطرح کرد: بخش های از این طرح عملیاتی شده است اما مواردی همچون آموزش هتلداران، مدیران کاروان ها و روحانیون در مدت زمان طولانی تری میسر می شود و باید دوره های آموزشی لازم ویژه آنها برگزار شود.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت افزود: در قالب این طرح مدیران هتل ها و کاروان ها، روحانیون و مداحان ارزیابی می شوند و اگر امتیازات لازم را کسب نکنند باید دوره آموزشی طی کنند یا از دور خارج می شوند.

نظافتی اذعان کرد: همچنین در تلاش برای جذب مشارکت بیشتر سرمایه گذران برای ایجاد هتل های بهتر و آشپزخانه های مدرن تر در عراق هستیم.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها