تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
تشکیل ستادهای منطقه ای بازسازی عتبات عالیات در شهرستان کرج
همزمان با ماه مبارک رمضان اولین ستاد منطقه ای ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج تشکیل گردید .
« خبر فعالیت ها »             1395/3/19 *** 23:33:22             تعداد بازدید: 1123

همزمان با ماه مبارک رمضان  اولین ستاد منطقه ای ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج تشکیل گردید  .

ستادبازسازی کرج به منظور گسترش فعالیتها و حضور هرچه بیشتر و بهتر در بین امت شهید پرور کرج  تصمیم گرفت علاوه برستاد مرکزی که در مصلای بزرگ نمازجمعه کرج مسقر میباشد چند ستاد فرعی در مناطق مختلف این شهرستان دایر نماید تا مردم ولایتمدار این شهر به راحتی و در نزدیک ترین نقطه از محل اسکان خود  به وظیفه ی الهی خدمت به ائمه اطهار (علیهم السلام ) و گسترش فرهنگ ناب تشیع و بازسازی و توسعه حرمهای شریف اهل بیت علیهم السلام همت گمارند .

به حول و قوه الهی اولین ستاد فرعی در منطقه 9 کرج تشکیل گردید و ان شا الله به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد نمود .  آغاز بکار  این ستاد ، در جلسه ای که در تاریخ 95/3/19 با حضور ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرزو مسئولین ستاد و مدیران محترم منطق مساجد ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج در سالن اجتماعات هیئت انصار الامام تشکیل گردید به صورت رسمی اعلام گردید .

فعلا تا تعیین محل اصلی دفتر این ستاد ، خادمین این منطقه در دفتر جذب و مشارکتهای مردمی ستاد کرج واقع در میدان شهید آجرلو(میدان سپاه ) مسقر خواهند بود .

این ستادها  مثل ستاد کرج در امر جمع آوری هدایا و نذورات مردمی و همچنین شناسایی و ثبت نام افراد متخصص که تقاضای انجام خدمت در حرمهای شریف رادارند و میخواهند در بازسازی حرمها بصورت تبرعی و بدون دریافت هیچ گونه دستمزد در عملیات ساخت و ساز و تعمیر و توسعه حرمها انجام وظیفه نمایند ، به خدمت رسانی خواهد پرداخت و در تمامی مساجد –  هیئتها و حسینیه ها -ادارات – اصناف – مدارس و سایر مکانها ی هر منطقه  در امر جمع آوری و ثبت نام و اعزام داطلبین فعالیت مینماید .

امور بانوان این ستادها در بین مساجد و هیئتها و سایر اماکن توسط خواهران خادم حضور پر رنگ در امر مشارکت بانوان در بازسازی و توسعه حرمها خواهند داشت .

از تمامی اهالی ولایتمدار کرج دعوت  میشود هر کس و به هرشکل و اندازه که میتواند، در این امر الهی و نورانی شرکت نماید .

شما میتوانید علاوه بر واریز هدایا و نذورات نقدی ، با حضور در دفتر این ستاد ها در طول هفته حاضر شده  امور اداری و مالی و فرهنگی را در محل دفتر ستاد انجام دهید

کسانی که حتی امکان حضور 2 یا سه روز در هر هفته را هم دارند میتوانند مراجعه و ثبت نام نمایندو در محل دفتر مشغول بکار شوند .

عزیزانی که تخصصهای گوناگون دارند نیز برای کار در عتبات مراجعه و ثبت نام نمایند .اکثر تخصصها مورد نیاز می باشد مثل : مهندس عمران– حسابدار – بنا – گچکار- کاشیکار  – آرماتور بند – نانوا – آشپز – برقکار – نقاش ساختمان – و.....

یاد آوری میشود که : مدت هر ماموریت 30 روز میباشد . انجام کار در عتبات تبرعی میباشد ( هیچ گونه هزینه ای به عزیزان پرداخت نمگردد . ) . هزینه رفت و آمد و اسکان و غذا در طول ماموریت با ستاد بازسازی عتبات عالیات است .

عزیزا ن گرامی ، یاد مان باشد که سالهای سال بود که فقط آرزوی داشتن تربت کربلا را داشتیم و دل مان برای زیارت امام حسین علیه السلام پر میزد . در طول 8 سال دفاع مقدس هزاران شهید والا مقام برای باز شدن کربلا پر پر شدند و با آرزوی دیدن کربلا به درجه رفیع شهادت نائل آمدند . اکنون ما به راحتی به کربلا سفر میکنیم و به زیارت امامان عظیم الشان در کمال راحتی و امنیت نائل میگردیم و از آن مهمتر با حمایت اهل بیت علیه السلام امکان مشارکت در ساخت حرمها را پیدا کرده ایم .  بشتابیم که خدای ناکرده شاید روزی این امکان برای مان فراهم نباشد و دست مان از این سفره پربرکت و نورانی کوتاه گردد . گاهی خیلی زود دیر میشود !!


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها