تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
مشارکت پرشور مردم استان البرز در بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه
پیش‌بینی می‌شود مردم دوستدار ولایت این استان امسال حداقل 40 میلیارد ریال برای بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه اهدا کنند
« خبر فعالیت ها »             1395/4/1 *** 14:0:47             تعداد بازدید: 1102
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز اعلام گفت: پیش‌بینی می‌شود مردم دوستدار ولایت این استان امسال حداقل 40 میلیارد ریال برای بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه اهدا کنند
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، سلیمان شکری در نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در شهرستان ساوجبلاغ افزود: از مسئولان ستادها درشهرستان ها وشهرهای تابعه تقاضا داریم به این مهم توجه لازم را داشته باشند.مشارکت پرشور مردم استان البرز در بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه

وی اظهار داست: استان البرز ساخت شش در حرم مطهرحضرت سید محمد(ع) عموی گرامی امام عصر(عج) در سامرا را متقبل شده است که امید است با کمک های مردمی واهتمام مسئولان مراحل ساخت آن به زودی آغاز شود.

فرماندارساوجبلاغ نیز حضور و مشارکت مردم در امر بازسازی عتاب مقدسه را موجب نزدیکی هرچی بیشتر مردم به اهل بیت (ع) دانست و گفت: توفیق بزرگی است که به لطف الهی نصیب ما شده و همه باید در ساخت و بازسازی این اماکن نورانی تلاش کنیم.

ابوالقاسم پالیزگیر افزود : امید است بتوانیم با هم اندیشی و هم فکری از امکانات موجود جهت جذب مشارکت های مردمی بهره مند شویم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی ناطقی امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته، گفت: ملت ایران درعمل ثابت کردند و نشان دادند که همچنان ادامه دهنده راه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) هستند و عظمت و اقتداری که امروز داریم به برکت وجود مقدس ائمه اطهار (ع) است.

وی در ادامه افزود: یکی از جلوه های اظهار ارادت و تمنای شفاعت تلاش برای عظمت و شکوه یادمان و بارگاه مراقد شریف خاندانی است که هر کدام شعاعی از یک منبع نور واحد و دارای ارزشی خاص هستند.

امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ ضمن اعلام آمادگی برای همکاری و پشتیبانی از ستاد بازسازی شهرستان از مسئولان حاضر خواست برای جمع آوری کمک های مردمی در هر زمان اهتمام بورزند.

محسن تک زارع مسئول ستاد عتبات عالیات ساوجبلاغ با ابراز اینکه مردم شهرستان مشارکت خوبی در بازسازی و توسعه عتبات عالیات داشته اند گفت : این امر نشان از ارادت خاص مردم این شهرستان به اهل بیت (ع) دارد.

وی افزود: در این راه پر خیر و مقدس همه ی مردم از سراسر ایران با عشق مشارکت داشته اند ومردم متدین ساوجبلاع نیز با قدرت تمام به همیاری و مشارکت خود این مسیر الهی را ادامه خواهند داد.

وی گفت: اهالی بخش های شهرستان ساوجبلاغ تاکنون مبلغ یک میلیاردو 500 میلیون ریال برای بازسازی عتبات عالیات اهدا کرده‌اند.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها