تماس با ما     درباره ما

چهار شنبه - 1398/5/30
نسخه چاپی
پیشرفت اجرای طرح توسعه حرم مطهر علوی در ماه مبارک رمضان
« خبر فعالیت ها »             1395/4/6 *** 12:25:46             تعداد بازدید: 1039
 
پیشرفت اجرای طرح توسعه حرم مطهر علوی در ماه مبارک رمضان+گزارش تصویری
 
تلاش شبانه روزی استادکاران، مهندسان، هنرمندان و کارشناسان ستاد بازسازی عتبات عالیات برای تکمیل طرح توسعه حرم مطهر امام علی(ع) در ماه مبارک رمضان بی‌وقفه ادامه دارد
  

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، در آستانه شب‌های قدر، علیرضا فداکار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف به همراه شیخ سیدنزار حبل المتین تولیت حرم مطهر علوی از تلاش شیفت شب کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات در اجرای طرح توسعه حرم مطهر علوی(صحن و شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها) و پروژه ترمیم خشت‌های مطلای گنبد بازدید کردند.

فداکار در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه‌ها گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه حرم امام علی(ع) در ماه مبارک رمضان در دو شیفت روز و شب بی‌وقفه ادامه دارد.

وی با اشاره به سختی کار در دمای بالا آن هم در ماه مبارک رمضان گفت: در صحن حضرت زهرا (س) حدود 900 نفر مشغول بکار هستند که تقریبا  40 درصد آنها در شیفت شب و مابقی در شیفت روز که از ساعت 4 صبح تا 12 ظهر ادامه دارد، مشغول به خدمت هستند.

وی افزود: گروه‌های سنگ‌کار، آینه کار، گروه شیب‌بندی سطح باز و گروه‌های اجرا کننده گنبدهای صحن در شیفت شب و مابقی خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات در شیفت روز در بخش‌های مختلف ساخت صحن جامع حضرت زهرا (س) مشغول هستند.

فداکار در جمع خادمین ستاد بازسازی عتبات عالیات، ماه مبارک رمضان را فرصتی طلایی برای تقرب به بارگاه ملکوتی حضرت حق دانست و گفت: توفیق خدمت در جوار مرقد نورانی امیرالمومنین علی (ع) در این ماه مبارک  فرصت معنوی بی‌نظیری است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

وی افزود: با وجود روزه‌داری همکاران و گرمای طاقت فرسا، پیشرفت پروژه چشمگیر بوده که جلوه ای از عشق و دلباختگی آمیخته با معنویت همه کارکنان به آستان اهل بیت علیهم السلام است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نجف اشرف افزود: امیدواریم هرچه زودتر فضایی را فراهم آوریم تا همه زائران در کمال آسایش و آرامش به زیارت بپردازند.

فداکار گفت: فاز دوم بخش زیارتی صحن و شبستان حضرت زهرا (س) با لطف پروردگار و عنایت حضرت علی(ع) و مدد حضرت فاطمه زهرا (س) در روز عید غدیر به بهره برداری می‌رسد.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها