تماس با ما     درباره ما

سه شنبه - 1398/5/29
نسخه چاپی
اعزام متخصصین استان البرزبه عتبات عالیات
54 تن از متخصصین حرفه های گوناگون از استان البرز برای کار در صحن حضرت زهرا(س) و حرم امیرالمومنین (ع) اعزام شدند .
« خبر فعالیت ها »             1395/4/9 *** 19:53:23             تعداد بازدید: 1135

همزمان با بیست و سومین روز ماه مبارک رمضان 1437 هجری قمری (مطابق با چهارشنبه 9 تیرماه 1395) 54 تن از خادمان اهل بیت (ع) برای ساخت صحن مطهر و نورانی حضرت زهرا (س) و گنبد نورانی آقا امیر المومنین (ع) به عتبات عالیات اعزام شدند . این عزیزان گرامی از شهرهای مختلف استان البرز بودند که قبلا برای اعزام ثبت نام کرده بودند و امروز به لطف خداوند ، توفیق یار شان شد و بسوی سرزمین هدایت و امامت رهسپار گردیدند .

مراسم بدرقه این عزیزان که با حضور خانواده های افراد اعزامی و مسئولین ستا د بازسازی عتبات عالیات استان البرز - کرج-ساوجبلاغ و نظرآباد برگزار گردید ،  از ساعت 4 بعد ازظهر 95/4/9 آغازشد . پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، مداح اهل بیت حاج آقا نصر آبادای اشعاری بسیار زیبا در رسای ائمه اطهار و همچنین در مورد کار در عتبات و ساختن حرمهای شریف خواندند و معنویت وحال و هوای خاصی به مراسم بخشیدند .

حاج آقا شکری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سخنان کوتاهی از اهمیت کار در این راه مقدس و بازسازی و توسعه حرمهای اهل بیت علیم السلام و عملکرد این ستاد ، بیاناتی ایراد فرمودند . سپس این خادمین عزیز  از زیر قرآن مجید ردشده و سوار براتوبوسها راهی سرزمین عشق و شهادت و قیام و قرآن گردیدند . خداوند بدرقه راهشان و نگهدارشان باشد . ان شا الله

 

همزمان با اعزام گروه متخصصین و در حاشیه ی همین مراسم ،  ریاست محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز مصاحبه مطبوعاتی داشتند . چندین خبرنگار و عکاس از خبر گزاری ها و رسانه ای عمومی استان ضمن آشنایی با آخرین  آمار و عملکرد این ستاد ،سوالات خود را با  حاج آقا شکری در میان گذاشتند و پاسخهای لازم را دریافت نمودند .


تعداد نظرات: 1
کاربر: تقوی *** تاریخ و ساعت: 1395/4/9 *** 22:24:59

با سلام چگونه می توانیم ثبت نام کنیم و اعزام شویم؟ پاسخ : برادر گرامی ، برای ثبت نام جهت اعزام، به نزدیکترین ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهر خود مراجعه فرمایید .


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها