تماس با ما     درباره ما

یکشنبه - 1398/5/27
نسخه چاپی
ولی امر مسلمین خطاب به همه
رهبر انقلاب: اوضاع کنونی بسیار شبیه جنگ احزاب است
« خبر عمومی »             1395/4/13 *** 0:45:46             تعداد بازدید: 1272

رهبر انقلاب: اوضاع کنونی بسیار شبیه جنگ احزاب است/دانشجویان نسبت به جریان رسانه‌ای دشمن با سوءظن برخورد کنند/در تصمیم گیری های جزئی رهبری ورود نمی کند/مواضع من درباره فتنه سال ۸۸ کاملاً صریح است/در قضیه برجام ثابت شد که آمریکایی‌ها همچنان سرگرم دشمنی با ملت ایران هستند/در مسائل منطقه و سوریه هماهنگی با آمریکا را نمی خواهیم

رهبر انقلاب در دیدار  روز 95/4/12 با دانشجویان:
🔹اوضاع کنونی بسیار شبیه جنگ_احزاب است؛ امروز همه‌ زورگویان مقابل جمهوری اسلامی صف‌آرایی کرده‌اند.
🔹در این شرایط افراد سست ایمان، اظهار یأس و خودکم‌بینی می‌کنند اما افراد باایمان، هر قدر شرایط سخت‌تر شود،قوی‌تر می‌ایستند.
🔹براساس قانون و منطق، رهبری نمی‌تواند در تصمیم_گیری‌های جزئی و اجرایی وارد شود و اگر مسئولین اجرایی دچار اشتباه شوند، مجلس یا رئیس‌جمهور باید مانع شوند.
🔹البته رهبری در مواردی که احساس کند اقدامی حتی جزئی موجب انحراف نظام می‌شود، باید ورود کند و مانع شود.
🔹علت تأکید مکرر من مبنی بر جلوگیری از برگزاری اردوهای_مختلط دانشجویی این است که رعایت نکردن حد و مرزهای دینی موجب تضعیف ایمان درونی می‌شود.
🔹سخن برخی افراد مبنی بر اینکه نظام جمهوری اسلامی به دنبال بهانه‌جویی برای ناسازگاری با قدرت‌هاست، سخنی سطحی و نا اندیشیده است.
🔹تا زمانی که در چارچوب منافع کشور، اصلاحات لازم درقراردادهای_نفتی انجام نشود، قطعاً این قراردادها منعقد نخواهد شد.
🔹تشکل‌های دانشجویی در جایگاه افسران جنگ نرم، باید مواضع انقلابی، مستدل و محکم خود را درباره «برجام»، «ارتباط با آمریکا»، «اقتصاد_مقاومتی» و «آینده کشور» بیان کنند.
🔹نمایندگان تشکل‌های دانشجویی می‌توانند مواضع خود را در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرهای بزرگ به گوش جامعه برسانند.
🔹برهم زدن هر اجتماع و مجلسی، مضر و یا حداقل بی‌فایده است.
🔹بارها گفته ایم حرف مخالف رهبری، نه جرم است و نه معارضه‌ای با آن می‌شود.
🔹منظور از دفاع از نظام، دفاع از رهبری نیست بلکه دفاع از مجموعه ارزش‌های انقلاب است.
🔹می‌توان با وسایل پیشرفته ارتباطاتی و در فضای مجازی، کمپین‌های عمومی دانشجویان مسلمان را بر اساس مخالفت با سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی شکل داد.
🔹انقلابی‌بودن، مراتب و معیارهایی دارد و نباید کسانی را که دیدگاه‌هایشان با شما انطباق کامل ندارد اما دارای این معیارها هستند، به غیرانقلابی بودن متهم کنید.
🔹رسم شده برخی در عین ادعای حمایت از نظام و امام و انقلاب، موضع خود را درباره فتنه٨٨ روشن نمیکنن، مواضع من درباره فتنه سال ۸۸ کاملاً صریح است و بر روی این موضوع حساس هستم و ملاک هم، عدم حمایت از کسانی است که سردمدار فتنه بودند و یا از آن سوءاستفاده کردند و تاکنون نیز اعلام تبری نکرده‌اند.
🔹دانشجویان نسبت به جریان رسانه‌ای دشمن با سوءظن برخورد کنند.
🔹دشمنان با هزینه‌های گزاف رسانه‌هایی ضد نظام اسلامی با هدف پوشاندن نقاط قوت نظام و برجسته‌سازی نقاط منفی به راه انداخته‌اند.
🔹راهپیمایی روز_قدس در روز جمعه در هوای بسیار گرم و با زبان روزه، حقیقتاً یک پدیده است اما این پدیده در رسانه‌های بیگانه انعکاس لازم را نیافت.
🔹براساس عقل‌گرایی، باید گفت کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند.
🔹در قضیه برجام ثابت شد که آمریکایی‌ها همچنان سرگرم دشمنی با ملت ایران هستند.
🔹ما هماهنگی آمریکا با ایران در خصوص مسائل منطقه از جمله سوریه را نمی‌خواهیم زیرا هدف اصلی آنها قطع حضور ایران در منطقه است.

 


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها