تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
عید غدیر و سه عیدی ستاد عتبات
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات : صحن شبستان حضرت زهرا(س) درایام فرخنده عید غدیر در اختیار زائران قرار می‌گیرد
« خبر فعالیت ها »             1395/4/18 *** 23:4:19             تعداد بازدید: 1055

 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از پایان یافتن ساخت صحن شبستان حضرت زهرا(س) تا ایام عید غدیر خبر داد و گفت: متخصصان به صورت شبانه روزی در طرحهای بازسازی عتبات عالیات مشغول هستند و این صحن نیز در این ایام فرخنده در اختیار زائران قرار می‌گیرد

حسن پلارک در گفت‌‌وگو با خبرگزاری تسنیم در تشریح آخرین برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات اظهار کرد: طلاکاری گلدسته‌‌های حرم امامین جوادین در حال اتمام است و تا عید فطر به پایان رسیده و افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: طلاکاری گنبد امام علی(ع) نیز درحال انجام است و تا ایام عید غدیر پایان می‌پذیرد؛ صحن شبستان حضرت زهرا(س) نیز تا ایام عید غدیر کامل شده و در اختیار زائران قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: برای ایام عید غدیر دومین ستون زیر گنبد حرم مطهر سید الشهدا نیز به پایان می‌رسد و این کار نیز به همت متخصصان و کارشناسان در حال بهره‌برداری است.

پلارک به برنامه‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در کاظمین اشاره کرد و گفت: طرح توسعه اولیه و ساخت دو شبستان شرقی و غربی مدنظر است و 10 هزار متر زیربنا به حرم اضافه خواهد شد که این کار عظیم و مهم نیز به زودی به بهره‌برداری می‌رسد؛ این شبستان در دو  طبقه در اختیار زائران قرار خواهد گرفت.


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها