تماس با ما     درباره ما

یکشنبه - 1398/5/27
نسخه چاپی
جلسه شورای پشتیبانی
ستاد بارسازی عتبات عالیات البرز امسال در عراق میزبان 30 هزار نفر از زائران اربعین است.
« خبر فعالیت ها »             1395/6/18 *** 13:5:10             تعداد بازدید: 1105

ستاد بارسازی عتبات عالیات البرز امسال در عراق میزبان 30 هزار نفر از زائران اربعین است.

 رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در جلسه ستاد پشتیبانی اربعین ضمن اعلام این خبر گفت: پیش بینی می شود اربعین امسال 30 میلیون زائر راهی کربلا  شوند که ایران 750 هزار نفر را در عراق میزبانی می کند.

آقای سلیمان شکری افزود: تمام هزینه این میزبانی از طریق کمک های مردمی پرداخت می شود و ریالی از بودجه دولتی برای این برنامه هزینه نمی شود.

وی به برنامه های دیگر ستاد بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: ساخت 6 درب از دربهای امامزاده آقا سید محمد، عموی گرامی امام عصر (عج) را البرزی ها به عهده گرفته اند که یک استاد نجار ازخیرین استان  البرز با مبلغ 135 میلیون تومان که هزینه مراحل نجاری دربها میشود  را به عهده گرفت.

 

کولیوند رییس شورای پشتیبانی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و نماینده مردم کرج اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه با تحلیل شرایط منطقه غرب آسیا گفت: تجمع شیعیان در روز اربعین به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده است که برای کم رنگ کردن آن بسیار تلاش کرده اند.

وی افزود: غرب به دنبال ایجاد بحران دینی است و ما نباید بگذاریم در این کار موفق شوند و یکی از راههای مقابله با این اقدام پرشورتر کردن مراسم اربعین است.

کولیوند با اعلام اینکه سال گذشته بیش از 16 هزار البرزی زائر اربعین شدند، افزود: پیش بینی می شود امسال نشان اربعین بر سینه بیش از 25 هزار نفر از ایران کوچک بدرخشد

https://telegram.me/atabatkaraj لینک تلگرام کانال ستاد بازسازی شهرستان کرج


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها