تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
همایش یاوران حسینی
ششمین "همایش یاوران حسینی با مشارکت آموزش و پرورش" روز یکشنبه95/7/11 برگزار گردید .
« خبر فعالیت ها »             1395/7/11 *** 23:20:21             تعداد بازدید: 982

این همایش با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و مدیران و مسئولین نواحی هشتگانه آموزش و پرورش شهرستانهای استان - مدیران و معاونان پرورشی و نمایندگان آموزش و پرورش در نواحی و مدارس و  مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز و کرج و سایر شهرستانهابرگزار شد .

پس از خوشامد گویی رئیس ستاد بازسازی استان البرز ، آقای ساکی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز و سپس معاون پرورشی آن اداره کل اهداف  و چگونگی اجرای طرح یاوران حسینی در سالهای گذشته را تبیین نمودند و برنامه های امسال  که همراه بابرنامه های خاص آموزش و پرورش میباشد را توضیح و تشریح نمودند.

آقای عرب محمدی مسئول کار گروه آموزش و پرورش ستاد بازسازی استان و کرج ، بطور خلاصه برنامه های اجرایی امسال  از قبیل توزیع پاکات مخصوص - تراکتهای خاص اجرای طرح - برنامه ی توزیع و جمع آوری پاکات و دلنوشته های دانش آموزان را تشریح نمودند .

پس از مداحی و ذکر مصیبت حضرت سید الشهدا ، به یکی از دانش آموزان روشندل که دلنوشته بسیار زیبایی را با خط بریل نوشته و به ستاد عتبات عالیات کرج ارسال نموده بود ، پس از قرائت این دلنوشته توسط خودش ، هدیه ای از طرف ستاد اعطا گردید .

به 10 نفر از دانش آموزان  هر چهار ناحیه آموزش و پرورش کرج (جمعا 40 دانش آموز) که دلنوشته های شان برگزیده شده بود نیز از طرف ستاد بازسازی ، هدایایی اعطا گردید .

در پایان مراسم همایش نیز به 8 تن از حاضرین به قید قرعه " کمک هزینه سفر به عتبات عالیات " مشترکا توسط ستاد بازَسازی و اداره کل آموزش و پرورش تقدیم شد .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها