تماس با ما     درباره ما

پنج شنبه - 1398/5/31
نسخه چاپی
طرح یاوران حسینی در ناحیه4
اجرای "طرح یاوران حسینی " در ناحیه چهار آموزش پرورش کرج
« خبر فعالیت ها »             1395/7/20 *** 18:57:58             تعداد بازدید: 1014

 "طرح یاوران حسینی "  برای ششمین سال متوالی در ناحیه چهار آموزش پرورش کرج برگزار شد . این همایش زیبا  و معنوی در تاریخ  95/7/19 مطابق با هشتم محرم1438  در مدرسه دخترانه "شهید باهنر " کیانمهر به اجرا درامد . بجز دانش آموزان و معلمان متعهد و با ذوق مدرسه ، مدیر  و معاون پرورشی ناحیه 4 آموزش پرورش شهرستان کرج - امام جمعه مهرشهر  - فرمانده پاسگاه و پلیس مهرشهر و مسئولین انجمن اولیا و مربیان  مدرسه و چند تن از مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات کرج حضور داشتند . مدرسه به شکل زیبایی رنگ و بوی عاشورایی گرفته بود .

ابتدا، چند دانش آموز با روشی بسیار زیبا و سنگین قرآن را به جایگاه آوردند و یکی از آنان آیاتی چند از کلام الله مجید را تلاوت نمود . مدیر مدرسه به تمامی حضار خوشامد عرض نمودند  و سپس آقای پوستین دوز مدیر ناحیه در مورد اجرای همایش و عظمت عاشورا سخنرانی نمودند .

دقایقی نیز امام جمعه مهرشهر در مورد محرم بیاناتی ایراد نمود ند. سپس آقای عرب محمدی مسئول کارگروه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در عظمت عاشورا و اهداف و عملکرد ستاد بازسازی و "طرح یاوران حسینی "سخنرانی نمودند . در پایان همه دانش اموزان مراسم دسته جمعی عزاداری اجرا نمودند که چند تن از دانش آموزان مدرسه پسرانه با طبل و سینه زنی آنان را همراهی کردند و فضایی بسیا ر زیبا و معنوی ایجاد گردید .

در انتهای مراسم تمامی دانش آموزان پاکتهای هدایا و نذورات خود را در صندوق مخصوص انداختند .


تا کنون هیچ نظری برای این خبر ثبت نشده است!


فرم ثبت نظر
نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
نظر:(*)
حروف تصویر: captcha

شماره پیامک
آمار بازید:
پیوندها